Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: widziałem modele 3D robione przez niespecjalnie profesjonałów, które wyglądały bardziej realistycznie.

Może to taki trend, grafika coraz bliżej fotorealistyczności to ludzie się robią na wygląd słabego 3d?
  • Odpowiedz
@scharlottka: Ale jej usta są fajne (kolor, nie wydęcie). Pewnie jakiś nudziak od JeffreeStara <3 Moje marzenie.
@PolakAgresant: No nie z sióstr. One inaczej wyglądają. Póki co stawiam na jakąś Rosjankę.
@TheBearJew: Może ktoś się lubuje w #tapetaboners kto wie? Ale serio - jakby zmyła brwi, mniejsze usta... to ruchable.
@Naxster: Na Insta jest trend aby wyglądać niczym lalka. Filtry, mejkap, zero niedoskonałości. Wot, Instagram.
  • Odpowiedz
@scharlottka: W porównaniu do #!$%@? z GR to drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiadomo, ogromna różnica w jakości. Parę razy przemknęła mi myśl o tych z Ali ale jednak boję się tego badziewia (nie mówiąc o tym że perfidnie podszywają się pod opakowania JS albo Kylie).
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Wiesz co, gdyby to działało na tej samej zasadzie co golden rose czy inne wibo - inna nazwa, opakowanie, to nie miałabym problemu - bo te akurat mam, kupuję i polecam. Ale takie chamskie podróby są nie do przyjęcia no i już. :<
  • Odpowiedz