Wpis z mikrobloga

CO ZA #!$%@? KRAJ

CHCESZ PRACOWAĆ?
SPOKO - PRACODAWCA MUSI ZAPŁACIĆ PAŃSTWU ZA CIEBIE, ŻE CHCESZ PRACOWAĆ

TY - PODOBNIE, CHCESZ PRACOWAĆ LEGALNIE? PŁACISZ SKŁADKI SKŁADECZKI I ŚWIADCZENIA

DOSTAJESZ WYPŁATĘ - OCZYWIŚCIE Z NIEJ #!$%@? PODATEK

Z TEGO CO CI ZOSTANIE CHCESZ COŚ KUPIĆ? PROSZĘ BARDZO, NASTĘPNY PODATEK OD TEGO, ŻE CHCESZ SE KUPIĆ BATONIKA DO #!$%@? XDDD

I WEŹ TU BĄDŹ PAN MĄDRY I PISZ WIERSZE LUB SPRÓBUJ COŚ ZAOSZCZĘDZIĆ. PODWÓJNE, POTRÓJNE I POCZWÓRNE PODATKI W SŁUŻBIE ODZYSKIWANIA GODNOŚCI PRZEZ PAŃSTWO, W KTÓRYM JAK CHCESZ UCZCIWIE PRACOWAĆ TO MUSISZ ZAPŁACIĆ ZA TO, ŻE CHCESZ PRACOWAĆ XDDD A BEZROBOTNEJ PATOLOGII Z CZWÓRKĄ GUWNIAKÓW NA KARKU I ZAWIASAMI ZA POBICIE I KRADZIEŻE DAJĄ OT TAK TWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE PO TO, ABY DALEJ MOGLI SIĘ GZIĆ NA LEWO I PŁODZIĆ PRZYSZŁYCH TĘPYCH WYBORCÓW, KTÓRZY DALEJ BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA ROZDAWNICTWO DLA PLEBSU BO #!$%@? TAK, BO IM SIĘ NALEŻY #!$%@? XD

ZABIJCIEMNIE.JPG XD

#polska #bekazlewactwa #przemyslenia #oswiadczenie #takaprawda #rozkminy #4konserwy #neuropa #pdk
  • 55
@Lotczyk: a jednak takich ludzi jak ty jest dramatyczna mniejszość. Już po wprowadzeniu tego 500+ partie opozycyjne, choć nie wszystkie, nie zapowiedziały, że zlikwidują ten program tylko, że go poszerzą. Z tego by wychodziło, że kalkulują, że wyborców chcących takich programów jest dużo więcej niż tych, którzy woleliby sami na siebie zarobić.
@Lotczyk: Kiedyś zawdzięczałem Polsce, że mogę się za darmo kształcić, pójść na studia, zgarniać zniżki na PKP i komunikację miejską itp. itd.

Jak to wszystko się skończyło, straciłem zniżki i zacząłem płacić srogie podatki to z coraz większymi rumieńcami patrzę na "Zachód". Już za PO sporo moich znajomych #!$%@?ło z tego #!$%@?łka, a wcale nie było gorzej, niż teraz, więc nie wiem jaki plan ma obecna władza na zatrzymanie mnie i