Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Postanowiłem napisać anonimowo bo sporo osób mnie i moją dziewczynę tutaj kojarzy.
Co do sprawy:
Od pewnego czasu moja dziewczyna zachowuje się dziwnie(ponad pół roku).
Często wychodziła z koleżankami na kawę czy piwo. Na początku wydawało mi się to normalne bo ja też często z moimi kolegami wychodziłem na piwo, siłownię czy na cokolwiek innego.
Po pewnym czasie zauważyłem, że podczas tych swoich wyjść nie odbiera ode mnie telefonów. Nie dzwoniłem bez sensu tylko kilka razy jak miałem jakąś sprawę. Nie odebrała ani razu. Nie pytałem później czemu bo nie byłem podejrzliwy.
Jakiś miesiąc temu dzwoni do mnie jej mama, że nie może się do niej dodzwonić i czy mogę ją dać do telefonu. Dałem i wtedy zapaliła mi się lampka. Miała wyciszony telefon siedząc w domu. Zapytałem dlaczego - powiedziała, że nawet nie zwróciła uwagi.
Wtedy zrobiłem się naprawdę podejrzliwy. Ale wczoraj chyba się już upewniłem...
Wyszła na kawę z koleżanką po 16, wróciła po 20. I poczułem od niej dziwny zapach. Na 99% męskie perfumy.
Przemilczałem. Pytanie do Was:
Jak najlepiej ją sprawdzić tak aby obyło się bez awantur?
Sama się nie przyzna, na telefonie ma hasło, którego od ponad pół roku również już nie znam(kiedyś sama kazała mi odczytywać swoje smsy czy odbierać jak się kąpała itp.)
Jakieś rady? #zwiazki #zwiazki #zdrada #feels #rozowepaski #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiepełnosprawnyCielak: Przykro mi, ale jest to niemal podręcznikowy przykład zdrady. Przechodziłem dokładnie przez to samo. Obym się mylił... Mimo wszystko kieruje w Twoją stronę dobre myśli. Jeśli jednak zdradza Cię, to wiedz, że wasze rozstanie to NIE TWOJA WINA. Nie daj sobie wmówić, że tak jest. Po prostu zniknij z jej życia, a ona niech zniknie z twojego. Nie odbieraj od niej telefonów, nie odpowiadaj na jej sms'y/maile/wiadomości na fb. Ja starałem się... próbowałem ratować... i wielu innych, których znam, również próbowało. Nikomu niestety się to nie udało. Nie skoml, nie płaszcz się, nie przepraszaj. Twoje sumienie pozostało czyste. Byłeś wierny. Nie daj się wciągnąć w jakąś grę... Ona może próbować zrzucić całość winy na Ciebie. Może mówić, że to przez twoje zachowanie... znajdzie setki powodów, na to, że to TYLKO Twoja wina. Nawet jak postąpisz godnie, i nie powiesz na nią złego słowa po rozstaniu, to możesz się spodziewać, że zostaniesz obsmarowany od góry do dołu.

Co do szczerej rozmowy... to nie działa. Często nawet podczas konfrontacji dochodzi do "wyparcia" tego co osoba zdradzająca zrobiła. Nawet jak pokazywałem sms'y czy wiadomości na FB to moja była potrafiła się wyprzeć, CZUJECIE TO? Mogłem nawet pokazać jej filmiki z imprezy, gdzie była, z kim była, i co robiła, i ona potrafiła się wyprzeć i znaleźć setki wymówek. Cóż, tak działa mechanizm obronny tych osób. Tyle w tym temacie.

Trzymaj się mirku, masz moje wsparcie. Myśl pozytywnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co to za telefon? Może w jakiś sposób można hasło złamać? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ewentualnie jeśli znasz jakiekolwiek dane - choćby do Gmaila (Android), to można kombinować ze zdalnym resetem hasła (chyba była taka opcja).
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania o jakich szczerych rozmowach wy mowicie skoro laska zachowuje sie w ten sposob. Bylem w podobnej sytuacji cos mi nie gralo ale bylem cierpliwy pol roku, szukalem dowodow. Haslo na fb sama mi podala wpisala go w login przegladarka zapisala, na tel zawsze kasowala sms ale czasem zapomniala. Znalazlem dowody, gdy jej powiedzialem co wiem wyparla sie zaczela wrzwszciec ogolnie klotnia niesamowita ale upewnila mnie ze cos ukrywa wkoncu sie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytaj wprost, to zobaczysz że albo zacznie się wykręcać, albo zacznie obsypywać ciebie oskarżeniami, ewentuntualnie zacznie ciebie winić o wszystko o co zgłaszasz pretensje lub podejrzenia.

Jak jest manipulatorką bez czystych intencji, to zna podstawową zasadę: jeśli złapią cię za ręke, to mów że to nie twoja ręka. Jeśli mówią, że kłamiesz, to insynuuj że oni kłamią.

Tak się #!$%@? wybielają. Będziesz idiotą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bolec na boku, ale to już wyżej ogarnęli.

Nie sprawdzaj jej, nie warto Twoich nerwów na zastanawianie się, czy ona Cię zdradza.

Miej #!$%@? na nią. Spędzaj czas na swoje hobby, ruchaj ją ile możesz(jeśli Ci nie daje dupy a odwala takie numery, to i tak lepiej ją zostaw), tylko nie traktuj tego związku zbyt poważnie, bo ona ewidentnie bardziej woli "spotkania z koleżankami"(nawet, jeśli to na prawdę są
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnyCielak: Przykro mi, ale jest to niemal podręcznikowy przykład zdrady. Przechodziłem dokładnie przez to samo. Obym się mylił... Mimo wszystko kieruje w Twoją stronę dobre myśli. Jeśli jednak zdradza Cię, to wiedz, że wasze rozstanie to NIE TWOJA WINA. Nie daj sobie wmówić, że tak jest. Po prostu zniknij z jej życia, a ona niech zniknie z twojego. Nie odbieraj od niej telefonów, nie odpowiadaj na jej sms'y/maile/wiadomości na fb. Ja starałem
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania mireczku jestem niemal 99.9% pewny że to bolec, u mnie bylo calkiem podobnie, kiedy znalazlem dowody, wszystkiego sie wyparla i znalazla zawsze wytłumaczenie, dopiero kiedy pewnego wieczoru ja sledziłem i zobaczyłem co robi w aucie z typem to bylem 100 % pewny :) nigdy się nie przyzna. W każdym bądź razie wołaj bo jestem bardzo ciekawy.
  • Odpowiedz