Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Postanowiłem napisać anonimowo bo sporo osób mnie i moją dziewczynę tutaj kojarzy.
Co do sprawy:
Od pewnego czasu moja dziewczyna zachowuje się dziwnie(ponad pół roku).
Często wychodziła z koleżankami na kawę czy piwo. Na początku wydawało mi się to normalne bo ja też często z moimi kolegami wychodziłem na piwo, siłownię czy na cokolwiek innego.
Po pewnym czasie zauważyłem, że podczas tych swoich wyjść nie odbiera ode mnie telefonów. Nie dzwoniłem bez sensu tylko kilka razy jak miałem jakąś sprawę. Nie odebrała ani razu. Nie pytałem później czemu bo nie byłem podejrzliwy.
Jakiś miesiąc temu dzwoni do mnie jej mama, że nie może się do niej dodzwonić i czy mogę ją dać do telefonu. Dałem i wtedy zapaliła mi się lampka. Miała wyciszony telefon siedząc w domu. Zapytałem dlaczego - powiedziała, że nawet nie zwróciła uwagi.
Wtedy zrobiłem się naprawdę podejrzliwy. Ale wczoraj chyba się już upewniłem...
Wyszła na kawę z koleżanką po 16, wróciła po 20. I poczułem od niej dziwny zapach. Na 99% męskie perfumy.
Przemilczałem. Pytanie do Was:
Jak najlepiej ją sprawdzić tak aby obyło się bez awantur?
Sama się nie przyzna, na telefonie ma hasło, którego od ponad pół roku również już nie znam(kiedyś sama kazała mi odczytywać swoje smsy czy odbierać jak się kąpała itp.)
Jakieś rady? #zwiazki #zwiazki #zdrada #feels #rozowepaski #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 203
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że osoby radzące Ci szczerą rozmowę nigdy nie miała styczności z żadną z kobiet i ten pomysł wzięły z jakiegoś serialu.


@kaskaderMike: no tak, bo związki w których ludzie ze sobą rozmawiają i są szczerzy to tylko w serialach!
weź ty się może zapchaj tymi swoimi czerwonymi pigułkami
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bolec na boku, ale to już wyżej ogarnęli.

Nie sprawdzaj jej, nie warto Twoich nerwów na zastanawianie się, czy ona Cię zdradza.

Miej #!$%@? na nią. Spędzaj czas na swoje hobby, ruchaj ją ile możesz(jeśli Ci nie daje dupy a odwala takie numery, to i tak lepiej ją zostaw), tylko nie traktuj tego związku zbyt poważnie, bo ona ewidentnie bardziej woli "spotkania z koleżankami"(nawet, jeśli to na prawdę są tylko
  • Odpowiedz
Konstant: Byłem w podobnej sytuacji.
Nagle zaczęła odwracać się i zasłaniać przy używaniu laptopa, wylogowywała się zewsząd, wszędzie z telefonem, dziwne wymówki.
Okazało się, że ma "przyjaciela".
Więź z przyjacielem była tak silna, że rozstaliśmy się, bo po 5 latach związku zerwała zaręczyny i wybrała jego.

Zainstaluj keyloggera na kompie (jeżeli używacie tego samego).

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@Hanyu: @Oczomyjka: też bym nie podała haseł, gdyby niebieski ode mnie tego ZAŻĄDAŁ, bo to brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiej osoby. Tym bardziej, gdybym nie miała nic na sumieniu, a tutaj ktoś stawia mi ultimatum, że albo mu podaję hasło albo mam #!$%@?ć? Okej, to idę po walizkę, bez łaski. Natomiast szczera rozmowa i POPROSZENIE o hasło, czy jakieś upewnienie że wszystko jest w porządku to co innego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > podczas tych swoich wyjść nie odbiera ode mnie telefonów. Nie dzwoniłem bez sensu tylko kilka razy jak miałem jakąś sprawę

Bo jak się z kimś umawia na kawę to nie po to żeby ktoś zawracał jej dupę i dzwonił z jakimiś sprawami. Wyciszenie dzwonka to normalne zachowanie w takiej sytuacji. Mieszkacie razem to chyba macie czas żeby wszystko obgadać w domu. Wprawdzie po spotkaniach można oddzwonić, ale może Cię
  • Odpowiedz
  • 5
OPie to że wyciszony to żaden argument jak na moje, perfumy też da się podciągnąć bo koleżanka może mieć specyficzny gust. Ma ochotę na seks? Ja bym to zrobił tak, wydaje mi się najrozsadniejsze, bez kombinowania jesteście w związku i nie jesteście dziecmi. Musisz postarać się o chwilę gdzie jej się nie będzie spieszyć(żeby nie #!$%@? z domu pod argumentem pilnego wyjścia) pochodzisz i mówisz to co ci napisałem, różowa nie jestesmy
  • Odpowiedz
@Oczomyjka Z Tobą to rozmowa nie ma sensu. Dopiero co napisałam, że tak łatwo generalizujesz i szufladkujesz ludzi i znowu to zrobiłeś. Zdecyduj się w końcu ile mam lat, ile zarabiam i czy jestem w związku czy nie...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania biedaku, chciałbym żeby to były tylko pozory, ale tutaj jest Pan #bolecnaboku. Wyciszony telefon, hasło, telefon ze sobą wszędzie. Przechodziłem przez to. Różowe tutaj dały Ci świetne porady. Ja swoją wyczaiłem na Play24. Wchodzisz na play24.pl logujesz się i masz spis wszystkich sms i połączeń. Jak będzie 10k sms do 1 nr którego nie znasz to masz odp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Aa i jeszcze istotną rzecz, nie możesz być #!$%@?. Musisz pewnie podejść do rozmowy, patrzeć w oczy, nie unosić się, ton spokojny. Ma to być rozmowa a nie przesłuchanie. Tylko tak zobaczysz czy się wymiguje od podania tobie telefonu. Mam nadzieję że służę dobrą radą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ale zaryzykowanie związku tylko po to, żeby sobie podbudować ego to zwykła głupota.


@sheslostcontrol: Normalny związek nie rozpada się po takich rzeczach, ale w normlanym związku nie chowa się telefonów i nie wychodzi cichaczem na bolcowanie. :(
  • Odpowiedz
@csark: no ale nie mamy tutaj kompletu informacji. Wiadomo tylko, że dziewczyna OPa nie odbiera telefonu, wychodzi z koleżankami na kawę i wraca w normalnych godzinach (no bo wracanie do domu o 20 to nie jest nic dziwnego), zapytana czemu ma wyciszony telefon nie robi inby, oraz że "dziwnie pachniała". Sorry, ale na takie rzeczy może być milion wyjaśnień a nie tylko "bolec na boku". Ale mirko KOCHA demonizować kobiety więc
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: @Hanyu: ale to co pisał @Oczomyjka to dobry sposób, a Wy się skupiacie w tym momencie na formie jakich słówek powinien użyć i jakie warunki przedstawić. Tym niech się zajmie OP, bo zna lepiej swoją połówkę. Natomiast jestem zdania, że prosta kawa na ławę "pokaż mi telefon, a powiem Ci kim jesteś" jest tu najlepszym wyjściem. To czy powie to wulgarnie, czy poprzedzi 3 wersami zabawnego wiersza jest sprawą
  • Odpowiedz