Wpis z mikrobloga

69471,72 - 21,97 = 69449,75

Półmaraton Świętych Mikołajów w Toruniu,
Było super, pogoda fajna, lekki mrozik, ale nie było wiatru i można było całą trasę spokojnie biec w czapce mikołaja i szaliku(rok temu było na to za gorąco)
Udało się nawet machnąć życiówkę na tym dystansie 1:41:33, głównie dzięki fajnej blondynie :D która narzuciła mi dobre tępo, szkoda że po 8km odpuściła, ja spróbowałem przy nim zostać i udało się. Ostatnie 5 km nawet trochę przyspieszyłem.

#sztafeta #ruszbydgoszcz #biegajzwykopem #czujedobrzeczlowiek
Pobierz nuj-ip - 69471,72 - 21,97 = 69449,75

Półmaraton Świętych Mikołajów w Toruniu,
Był...
źródło: comment_6GIcZX9kUgp5rXciafRX5h9l7A1S0sa7.jpg
  • 7
@yrww: Dzięki, super było, widzieliście sam start na starówce czy gdzieś indziej byliście? Wylądowałem tam przypadkiem bo znajomemu wypadła delegacja, a był zapisany i szkoda było żeby pakiet się zmarnował.
@yrww: rok temu byłem i bardzo mi się podobało, w tym też chciałem, ale za strat dużo chcieli kasy :/, a w tym okresie miałem już inne biegi ważniejsze dla mnie więc odpuściłem, ale i tak w końcu zrządzeniem losu pobiegłem.
Start koniecznie trzeba zobaczyć rok temu równocześnie startowało około 6000 :D w tym było mniej, ale i tak super widok jak cała szeroka jest zalana Mikołajami :D
@yrww: To się okaże, ale kusi mnie żeby kupić wór cukierków i częstować dzieciaki które kibicują. Po za tym mam taki dość fajny pełny strój Mikołaja może za rok w nim pobiegnę, w tym biegłem za kumpla i nie chciałem jakiegoś słabego czasu mu nabić :D.