Wpis z mikrobloga

#!$%@? mircy, co tu się odpierala to ja nie. Wbiłem sobie na forum swojego osiedla. Patrze, a tam temat że dwóch typów z paralizatorem, grasuje sobie w nocy po patio i próbuje wyłudzić od ludzi hajs. Dodam tylko że osiedle jest zamknięte, z ochroną i monitoringiem. Napadli w nocy jakiegoś kolesia który wracał z imprezy i potraktowali paralizatorem. Słaby paralizator mieli chyba, bo typo widać jeszcze ogarniał, więc zamiast do domu poszedł na ochronę. Napastnicy poszli za nim. A jakaś tępa pipa na ochronie, zamiast na prośbę mieszkańca wezwać policję, wzięła stronę napastników którzy wmówili jej że koleś jest pijany zonk.pln. Teraz hit. Przyjechało wsparcie z firmy ochroniarskiej. Nasz napadnięty koleś dostał od nich dodatkowo w prezencie w papę oraz gazem pieprzowym po oczach. Taka to relacja żony napadniętego.

Gdzie ja żyję #!$%@? mać...

#truestory ##!$%@? #bijo
  • 18
@Wielki_Atraktor: Z tego co ludzie piszą, to sprawa trafiła na policje, jakieś postępowanie się toczy. Napastnicy oczywiście na wolności. Ochrona oczywiście umywa ręce, pewnie nawet nie mieli prawa ich zatrzymać (Po co to jest? Po co to żyje?). Do tego wygląda na to, że te #!$%@? mogą mieszkać na osiedlu. Pewnie pójdzie oskarżenie nie tylko na tych pajaców ale też na ochroniarzy zarówno tych na portierni za niewezwanie policji, jak i
@Kulenfrau: wystarczyłoby że w swojej historii obróciłbyś role napastników i poszkodowanego to wykopowicze by jeszcze pochwalili pracowników ochrony za szybkie działanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#!$%@?ć samosądy, tyle wam powiem.
Ochroniarze powinni dostać zawiasy i duże odszkodowanie do wypłacenia poszkodowanemu, tak żeby cała ich rodzina musiała #!$%@?ć suchy chleb przez 2 lata.
@sicknature: Wiesz, bazuję tylko na tym co przeczytałem na forum. Kto naprawdę zaczął, nie wiadomo, ale wątpię żeby np. poszkodowany jako mieszkaniec osiedla, chciał pod własnym domem skroić z komórek i portfela tych dwóch kolesi. Dopuszczam 2 sytuacje: Kolesie naprawdę chcieli skroić poszkodowanego, lub poszkodowany zwrócił kolesiom uwagę bo nie wiem, widział że coś kombinują albo co... postawa obywatelska, czaisz. Tak czy siak biorę stronę poszkodowanego.
Z moich obserwacji wynika że,