Wpis z mikrobloga

Moja koleżanka przyłapała swojego chłopaka jak przeglądał strony z dziwkami, zrobiła mu awanturę a on tłumaczył że to normalne że przegląda się takie strony dla zabawy. Jak myślicie może mówić prawdę? Podobno im się nie układa ostatnio w łóżku ale szczegółów nie znam, mógł ją zdradzić z prostytutką czy to raczej wątpliwe?

#zwiazki #seks #prostytutki

Czy mógł zdradzić?

  • Zdradził napewno dziwkarz 26.7% (64)
  • Przeglądał dla zabawy raczej 73.3% (176)

Oddanych głosów: 240

  • 17
@KaroIina Jest to możliwe, mój kumpel z licbazy przez jakieś 5+ lat ogląda odloty i roksy, a potem wysyła ogłoszenia do wszystkich znajomych i się pyta czy fajna dziwka i co o niej uważają xD Jak miał dziewczynę to również mi wysyłał, najlepsze że głównie kategoria 50+ go interesowała xD
@KaroIina: skoro takie sytuacje wychodzą poza związek. w sensie że opowiedziała to koleżance czy przyjaciółce wskazuje na to, że nie jest normalną osobą. ponadto ma stosunek roszczeniowy, więc i to nie wskazuję na pewną atmosferę która pozwalała by miłość rozpłynęła jak ogień w kominku. także pewnie na lodzika chciał się umówić a tu afera na forum internetowe. widzicie co kobiety są w stanie zrobić?