Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Parafrazując poniżej przytoczony wpis (na zdj.), który się jakimś cudem znalazł na głównej:
Czy nadejdzie taki dzień, w którym nikt z wykopowej moderacji nie zrobi z siebie konformistycznego hipokryty?
Jak rządziło PO to wszystkie krytyczne wpisy wobec nich były cenzurowane, nawet wywalane z gorących (standardowa praktyka). Nawet te, które wyśmiewały ewidentne przekręty i wałki (np. takie). Nie było szans, żeby taki wpis dostał się na główną. Dlaczego? Może dlatego, że moderatorzy nie mają jaj? Nie wiem.. ale wtedy władza tępiła internautów za jakąkolwiek krytykę. Tutaj każdy pewnie pamięta słynną sprawę antykomor.pl. Jak ktoś powie, że antykomor.pl złamał prawo bo obrażał prezydenta to co powiecie na #cenzoduda? Przecież tam ewidentnie jest łamane prawo, w tym sensie, że poprzednia władza zapewne zamknęła by wykop.pl za te obrazki. Ale co tam.. władza się zmieniła, jest bardziej tolerancyjna, nie prześladuje tak bardzo internautów za śmieszne obrazki to nagle można po niej jeździć i udawać wielkiego kozaka. Nie mam pretensji do Mirków o #cenzodudy bo są śmieszne i bardzo lubię je przeglądać. Chodzi mi raczej o to, że moderatorzy teraz (tak nagle xD) udają, że walczą z patologią rządu i angażują się w politykę i walczą z rządem wspierając jego krytykę


Jak twierdzi moderacja "wykop ma być wolny od polityki, ludzie wchodząc tutaj mają od niej odpoczywać" (dlatego tag polityka jest domyślnie na czarnej liście). To jakim gurna cudem takie coś wchodzi na główną? Krytykowanie PiS'u to nie jest polityka tylko rozrywka? Ostatnio wykop zaangażował się... chyba w Czarny Marsz i nawet wstawił jakiś baner na górną belkę(!) ...znowu polityka i to wbrew większości użytkowników. Tak bardzo wspieracie kobiety? To może wesprzyjcie finansowo jakiś dom samotnej matki czy coś a nie akcje polityczne które służą tylko promowaniu jedynej słusznej opcji.

Tak więc żadni z was opozycjoniści. Nie macie jaj i robicie tylko to co nie wiąże się z najmniejszym ryzykiem. Wstyd. Hipokryzja. Konformizm. Brak charakteru. Żal.pl. Nie mam na myśli Mirków - mówiłam o moderacji
#bekazpisu #pis #rakcontent #bekazpodludzi #rakinstant #afera #boldupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Parafrazując poniżej przytoczony wp...

źródło: comment_pnokLi9YNh4J0VgBEjXo5PhynvYH6jbD.jpg

Pobierz
  • 18
OP: @sokytsinolop: chyba jednak nie algorytm. Na główną nie wchodzą gęsto komentowane i plusowane wpisy z gorących jak na przykład jakiś Mirek rozkręca temat o waleniu gruchy
@Daleki_Jones: mihau owsiaka? Skąd to wiadomo? xD
@siodemkaxx: dla mnie PiS to zwykli socjaliści którzy wycierają sobie ryje patriotyzmem i religią, tak jak PO wyciera sobie mordę nowoczesnością i demokracją

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
MglistyWybranek: @AnonimoweMirkoWyznania: @sokytsinolop: nie ma algorytmu. Przecież elfik wybiera ręcznie które wpisy z mirko trafiają na główną. Nie pamiętacie afery z kosmonautą podczas testowania nowego interfejsu? Po tym zaprzestano automatycznego wrzucania na główną wpisów z mirko.
Nie jestem wielkim fanem obecnego rządu, ale już jakiś czas temu zauważyłem że wbrew własnemu regulaminowi wypok jawnie angażuje się przeciw konkretnej opcji politycznej. Rzekomo polityka ma być niewidoczna dla niezalogowanych, ale polityczne