Wpis z mikrobloga

@Rodriquez: xDDD, serio. Jak ktoś nie ma ochoty na seks, bo nie ma to od razu trzeba szukać innej/innego. Nigdy z roboty zmęczony nie przyszedłeś? lol xD


@Renton: Jeśli jest to jednorazowe to jest zrozumiałe jeśli ciągnie się dłuższy czas to jest to jasny powód. Nikt nie mówi że jednorazowe przypadki są niedopuszczalne
@Rodriquez: A co z jednorazowym przypadkiem ciągnącym się przez tydzień. I co jeśli obie strony nie chcą się ze sobą kochać, a co jeśli to facet przez miesiąc nie ma ochoty na seks, co wtedy powinna zrobić różowa?
@Renton: Jeśli niebieski nie ma ochoty na seks przewlekle z różowym to znaczy że albo jest aseksualny albo woli innych niebieskich. Jeśli człowiek jest zdrowy to ma popęd seksualny
@Renton: ale wodzu szukasz jakis szczegolnych powodow, okoliczonosci wymowek itd zeby poprzec swoje twierdzenie.
A komus kto to napisal, chodzilo jasno o to ze jesli w normalnych sprzyjajacych okolicznosciach, raz drugi trzeci dziesiaty nie dochodzi do zblizenia i nie ma ku temu jakis powodow ekstremalnych jak choroba, czy przekonania (co nie dla wszystkich jest do zaakceptowania), to najpierw sie rozmawia, a potem trzeba po prostu odpuscic. A nie doprowadzac do patologii
Patologią jest czekanie z seksem do ślubu. Więc zanim zaczniesz poprawiać standardy ówczesnego świata spojrzyj w pierwszej kolejności na swoich znajomych czy z nimi wszystko w porządku jak widać nie bo wszyscy inni robią to tak jak jest to w standardzie :)


@Rodriquez: patologią jest dążenie na siłę do tego co robią/mają inni i niemożność stania przy swoich wierzeniach i przekonaniach.
@Rodriquez: patologią jest dążenie na siłę do tego co robią/mają inni i niemożność stania przy swoich wierzeniach i przekonaniach.


@InsaneMaiden: Można stać przy swoich wierzeniach ale nie obnosić się z tym na przykładzie takim jak wegetarianie.
O #!$%@? patrzcie nie jem mięsa.
O #!$%@? patrzcie nie rucham przed ślubem.

Wszystko można ale trzeba być zdroworozsądkowy. Jeśli jesteś inny niż wszyscy to grzecznie siedź cicho bo nikt nie tolerował zdania odmienności.
Nigdy z roboty zmęczony nie przyszedłeś? lol xD


@Renton: Ja jeszcze nigdy nie byłem na tyle, żebym nie miał ochoty na relaks (seks) :P ale rozumiem, że ktoś tak może mieć albo być zwyczajnie #!$%@? więc popieram
Wszystko można ale trzeba być zdroworozsądkowy. Jeśli jesteś inny niż wszyscy to grzecznie siedź cicho bo nikt nie tolerował zdania odmienności.


@Rodriquez: Ty chyba sobie żartujesz? Jeśli mam odmienne zdanie niż 95% społeczeństwa, to idiotyzmem jest chowanie się z tym i wstydzenie się tego. Trzeba mieć swoje zasady i bronić ich, bez względu na to co o nich myśli reszta świata.
@blueray: jakby jej powiedział o tym i ona byłaby oburzona to świadczyłoby to tylko że jest psem ogrodnika, #!$%@? tam podniece swojego faceta ale nie będziemy się bzykać jeszcze bo coś tam, tak samo jak będzie chciał strzepać potem to też strzele focha, bo jak to tak jest w związku a wali konia, no jak to tak można rani mnie XD tak źle i tak niedobrze ( ͡° ͜ʖ