Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oplaca sie wchodzic w taki uklad? Mirek 30lvl here, prawik. Studentka 22lvl na #tinder zaproponowala mi uklad, w ktorym ja oplacam jej czynsz na mieszkanie (320zl) a ona bedzie moja #seks nauczycielka. Widzielismy sie raz i calkiem spoko sie gadalo. Co prawda wolalbym #zwiazki ale skoro sama chce takiego ukladu to chyba powinienem korzystac? Lepsze to niz #roksa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 150
  • Odpowiedz
NaćpanaBaba: >seks to nie jest #!$%@?, ze mozna go dostac za darmo kiedy sie chce
@AnonGoth: można go dostać za darmo


Ty nie rozumiesz ze jak jestes 5/10 to nie zarywasz do laski 9/10 tylko do maks 6/10?

@Swiwelec: Ty wiesz że w dobie Tindera i innych portali internetowych laska 6/10 chce facetów tylko 8/10 i wyżej? Przystojniakom opłaca się puknąć przeciętną, kiedy taka jest chętna a on sam nie ma lepszej pod nosem. Oczywiście żenić się z taką nie będzie chciał, ale wg #logikarozowychpaskow "skoro przystojny do mnie napisał (co z tego że tylko po to by wyruchać) to znaczy że jestem w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a se moze chcoec na tym tinderze co tylko chce w rzeczywistosci wychodzi inaczej. On jej nie puknie tylko zaplaci jej za seks. Bardzo dziwne co mowisz nie wiem skad boerxesz te swoje informacje ale jakos ja umaeiam sie z dzoewczynami ze swojej ligi i czasem wyzej i zadna nie #!$%@? tego co mowisz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ok, na szybko:
1. Kobiety powinny mieć absolutny zakaz wypowiadania się na takie tematy - jak ktoś wcześniej wspomniał - wy rozchylicie nogi i macie seks. Nawet kaszaloty.
2. OPie, jeśli nie zaruchałeś przez 30 lat, to MUSI być coś z tobą nie tak - ja bym na twoim miejscu skorzystał, bo wychodzi na to, że na normalną partnerkę masz marne szanse.
  • Odpowiedz
@XYZ321: normixy tego nie zrozumieja, im sie wydaje, ze przegryw to taki sam czlowiek jak oni, tylko ze nie rucha ( ͡° ʖ̯ ͡°), syty glodnego nie zrozumie, dlatego sluchanie ich rad w ogole mija sie z celem
  • Odpowiedz