Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stulej prawiczek here, 3 lata do zostania czarodziejem. Już trzeba chyba zapomnieć o tym romantycznym #!$%@? o mitycznej "tej jedynej" i pogodzić się z myślą, że ze względu na swój wiek (i #!$%@? umysłowe) już nigdy nie będę miał "tej jedynej" - kobiety, która będzie dla mnie pierwsza i dla której ja będę pierwszym. Trzeba wreszcie to przerwać i zacząć korzystać z życia, a nie być jakimś frajerem. Co myślicie, żeby iść na dziwki, np #roksa ? Zaznałbym seksu z kobietą i może odblokował się psychicznie. A do wszystkich moralizatorów i pieprzących głupoty, że mojej (teoretycznej) przyszłej kobiecie będzie przeszkadzało, że byłem na dziwkach: skoro sama nie będzie dziewicą (a pewnie już nie będzie), to nie ma prawa rozliczać mnie z mojej przeszłości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kasę przeznacz na siebie. Ciuchy, karnet na silkę, dobrego fryzjera. Po kilku miesiącach złapiesz pewności siebie i coś znajdziesz za pomocą dzisiejszych dobrodziejstw internetu. Nie idź na łatwiznę, złapiesz trochę charakteru. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Motorzysta_27: Zmieni mu strach przed nieznanym. Jak już zrucha rokse to doświadczy jakie towarzyszą temu bodźce i będzie miał już z górki. To tak jak z podróżowaniem - jak nie znasz drogi to łapiesz za mapę i #!$%@? w miejsce docelowe.
  • Odpowiedz
sorry na chwilę obecną jest to niemożliwe, jest za dużo wyznań a to wymagało by obliczenie podobieństwa każdego wyznania z nowododanyn.


@sokytsinolop: Nie wymagałoby, świetny problem do rozwiązania przy ograniczonej mocy.

- można dodać do każdego wyznania licznik znaków w osobnej kolumnie w tabeli
- przy dodaniu wyznania dodać skrypt, który liczyłby najczęściej występujące słowo albo literę (dorobić do starszych wpisów), słowo/litera do kolumny, liczba
  • Odpowiedz