Wpis z mikrobloga

Hej mirkunie niedawno kupiłem badziewgeota aby wozić sie po okolicy i przy pierwszych mrozach podniósł mi ciśnienie lepiej niż poranna kawa. Poniżej 2 stopni nie zapali ( ͡° ʖ̯ ͡°) kręci i nie załapuje. Aku sprawne, wszystkie świece i kable ok. Nawet czyściłem wszystkie wtyki jakie znalazłem oraz masy. Silniczek 1.6 16V. Dodam ze gdy jest już ok 3 lub 4 stopnie pali bez zarzutu. Wybaczcie jeśli pomylę tagi #peugeot #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #cytrynigumiak
Pobierz kenay - Hej mirkunie niedawno kupiłem badziewgeota aby wozić sie po okolicy i przy pi...
źródło: comment_e83FrxK0whNABIQeEDVM7GRmfJW17MQu.jpg
  • 44
@crystaldragon: aku założony po całej nocy ładowania profesjonalną ładowarką cetec i dupa przy 2 stopniach powyżej zera. Po paru godzinach i 4 stopnie plus pali na dotyk. Ladowanie alternatorem tez sprawdzałem i jest ok.
@kenay mój diesel nie palił swego czasu jak silnik był ciepły. Jakaś czujka położenia przepustnicy czy coś była walnieta. Może w ten deseń czegoś poszukaj? Być może jakaś elektryka od podawania paliwa się buntuje przy jakichś temperaturach jak u mnie
@desygnat: brak błędów na kompie i to co mogłem sprawdziłem miernikiem. Wszystko w normie. Pytam tutaj na wykopie bo już przewaliłem wszystkie fora i chyba sprawdziłem wszytko co mogłem. Jak jutro rano nie odpali to biorę go na pycha i pcham aż odpali lub sie zatrze.