Wpis z mikrobloga

Jadę sobie pociągiem do pracbaza i czytam książkę... nagle wbija jakiś nowy ziom z roboty do pociągu, przysiada się i zaczyna do mnie gadać... o robocie, o pogodzie, co tam słuchać? Ja tylko przytakuje i usiłuje dalej czytać a ten k---a dalej brnie i p------i głupoty. Książkę schowałem z grzeczności a teraz ten pajac przestał gdęgać i wyjął telefon i mi pokazuje Kwejki... ludzie to są p------i....

#zalesie
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trailer: Miałem to samo w robocie. Chłopy po 40-50 lat jakby pierwszy raz dorwali się do internetu i pokazują jakieś śmieszne obrazki które już od 20 lat są w necie i każdy je zna... I tylko " hehehe zobacz jakie dobre hehehe " masakra jakaś.
  • Odpowiedz
@trailer A nie pomyślałeś aby mu powiedzieć np. Że chciałeś spokojnie poczytać i bardzo przepraszasz ale jesteś zmęczony czy coś? Mniej by Ci to pewnie zajęło niż pisanie o tym na wypoku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@trailer: Kuźwa, to się ciesz, że Kwejki....
Kiedyś w pociągu dosiadł się do mnie taki gostek i też nie zwracając uwagi na mój nos tkwiący w książce najpierw zaczął mi swój życiorys opisywać (cywilnym kucharzem w wojsku był, na przepustkę czy cośtam do domu jechał), w trakcie opowieści co i rusz się do mnie przysuwał, ja się w związku z tym co i rusz delikatnie odsuwałem, a ponieważ miejsce mi
  • Odpowiedz
@ogrod87: nie, ale jest to dość żenujące i one wcale nie są śmieszne, a mi osobiście byłoby wstyd komuś tym dupe zawracać. Nie jestem bucem i mam poczucie humoru, ale ich poziom to tragedia, serio :-)
  • Odpowiedz