Wpis z mikrobloga

@Lujan: Wow, czyli gejostwo to choroba, z której można się wyleczyć. Jak miałem 5-6 lat to byłem na tej "diecie" bo organizm kiepsko tolerował pokarmy z glutenem. Obecnie jest w miarę ok i jem produkty z glutenem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żyjcie i dajcie żyć innym


@moria: Tylko nie zauważasz, skąd to się bierze. Otóż dużo takich hipsterów często nie daje żyć innym tylko albo wychwala siebie, jakie to jego diety bezglutenowo wegańskie są zdrowe, albo wytyka komuś coś na talerzu.
@wykopiwniczanin: wychwalanie siebie bądź swojej diety oznacza, że ktoś "nie daje żyć innym"? Serio? Musisz być nadzwyczajnie wrażliwym człowiekiem.

(wytykanie zawartości talerza przez bezglutenowców to coś, co rzeczywiście zaobserwowałeś, czy po prostu czytasz za dużo Wykopu?)
@moria: nie mam nic przeciwko, ale jak się nagle zastępuje oryginalny towar wersją bezglutenową żeby ratować sprzedaż to jest to wkurzające. Mam tu na myśli Cornflakes od Nestle. Smak się zmienił, nieznacznie ale zawsze, niestety muszę to przeboleć. Mogli wypuścić wersję bez glutenu, ale nie lepiej #!$%@?ć dobry produkt aby się przypodobać hipsterom i mamuśkom wymyślającym choroby swoim dzieciom.