Wpis z mikrobloga

@vasil Btw ten agresywny kolega wyżej ma problem z czytaniem chyba - nie napisałam nic o najtańszych bieda produktach tylko o większym zapatrzeniu się na kwestie wody butelkowanej aniżeli słodkich napojów.
@Sofa tu się zgadzam, ale nadal jak mówię,to on kupił, dla mnie gorsze niż pepsi był olej co napisałem wyżej, ale on wybierał to Mi nic do tego
Hak ja kupowałem wczoraj dla jakiś dzieciaków to dostali humus z pasta z dynia, serki laciate i pasty na graczu. Ale zarazem wiem,że za to można kupić 2x więcej.
@vasil Wiem o co chodzi.
Sama za dzieciaka bogata nie byłam i po prostu kojarzy mi się to z moją matką co zawsze musiała pić coś słodkiego. I wiem, że jak się ma mniej pieniędzy to odżywia się nie tak zdrowo jakby się powinno.
@Sofa kwestia jedzenia zdrowo to nje tylko kasa,warzywa akurat są tanie. Wiele przepisów jest fajnych i zdrowych.a nawet już odkryłem serek na bazie ciecierzycy i słodzony alno wanilia albo miodem
Ten o smaku ananasa ma w środku serio ananasa kawałki,dziwne uczucie gdy przyzwyczajonym się jest do czego innego na rynku