Wpis z mikrobloga

@Stulejusz_Wielki: Pomoc pomocą, jest dobra ale czy ty sugerujesz że wszyscy którzy pracują za granicą są tchórzami? Dobre sobie, dla ludzi wykształconych Polska nie ma najmniejszego sensu. Nawet informatycy mogą splunąć na te słynne 15k xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Pieronek Ale nie wszędzie jest dobra c'nie? Ja nie mówię, że mają jak bydło jeść suchy chleb i pić wodę z kranu, ale zgrzewka zwykłej wody to dobra opcja.
  • Odpowiedz
@vasil: nie, #!$%@? się do zakupów dla innej osoby @Sofa

Chcesz robić zakupy? Trzeba było pojechać i Wiolecie pomagać. Z tego co rozumiem ma być pakiet 'ludzki' a nie 'dla biedoty' więc pepsi pasuje w sam raz. Poza tym woda również jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@vasil Chodzi mi o zwykłą wodę. Btw mam szczerą nadzieję, że to nie jest jednorazowa akcja i potem już nie otrzymają pomocy chociażby w kwestii pracy.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: nie kupuj wód źródlanych, one tylko wypłukują organizm z minerałów. Już kranówka jest o wiele lepsza. Jak coś to warto kupować wody mineralne, przykładowo Muszyna za 1.5zł w biedronce a jest wysokominealizowana.
  • Odpowiedz
  • 1
@vasil Btw ten agresywny kolega wyżej ma problem z czytaniem chyba - nie napisałam nic o najtańszych bieda produktach tylko o większym zapatrzeniu się na kwestie wody butelkowanej aniżeli słodkich napojów.
  • Odpowiedz