Wpis z mikrobloga

3181 - 20 = 3161

Do pracy.
Przy okazji, czy ktoś spod tagu #rower i #bieganie korzysta z maseczki przeciwsmogowej? Większa część mojej drogi do i z pracy prowadzi wzdłuż dużych arterii miejskich i w dni jak dziś mam wrażenie, że oddycham smołą:/ Cena nie ma większego znaczenia i fajnie, gdybym nie wyglądała w takiej jak Bane;)

W tym tygodniu to już 141km!
#rowerowyrownik #ruszwarszawa
rdza - 3181 - 20 = 3161

Do pracy.
Przy okazji, czy ktoś spod tagu #rower i #biegani...

źródło: comment_3vUQwO52NfmWegrmf6OgAm9kyTT3Ax1d.jpg

Pobierz
  • 21
@rdza: ja korzystam z respro cinqro, a od posiadaczy RZ słyszałem tyle że jednak opór przy oddychaniu jest spory i do biegania (według niektórych nawet do rowerowania) się nie nadaje. No ale respro jest kilka razy droższe niestety... Teraz przynajmniej idzie to kupić w Polsce - ja kupowałem jeszcze sprowadzając z UK :)
Ale specjalnie komfortowe to nie jest ;)


@enron: Myślę, że jednak bardziej, niż świadomość że w prawdopodobieństwie zachorowania na raka mogę konkurować z nałogowymi palaczami;)

no dobra, zakupiłem z okazji black friday -20% mieli w dobiegania.pl :)


@nikifor: Też właśnie kupuję;) A co do biegania w taką pogodę, to ja mam ten komfort, że mieszkam przy lesie, ale czasem jak widzę ludzi biegających wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego to naprawdę mi ich
@rdza: też współczuję tym co biegają wzdłuż ciągów komunikacyjnych. Nawet jak biegnę w masce po okolicznych wsiach i przejedzie obok mnie kilka aut w grupce to przez dobrych parę minut czuć smród spalin - a co dopiero jak człowiek biegnie wzdłuż takiej smrodostrady i to jeszcze bez niczego co pochłania te syfy... :(
Też właśnie kupuję


@rdza: i którą kupujesz? Bo żeby nie wyglądać jak Bane to tylko respro bandit - ale ona dość słabo filtruje... chyba tylko cinqro dobrze filtruje również syf komunikacyjny (a nie tylko PM10/PM2,5)
Ale akurat na Wale wieje zazwyczaj znad Wisły, więc nie jest to wcale zły pomysł.


@nikifor: Wieje, to prawda, ale jak przejeżdżam przy Świętokrzyskim to mam wrażenie, że tam powietrze stoi;) Na szczęście będziemy mieli maski;)

i którą kupujesz?


@enron: Cinqro:) Zastanawiałam się nad różową, żeby zminimalizować efekt Bane'a, ale ostatecznie stanęło na czarnej;)
@rdza: no ja musiałem zmienić pracę i jako, że jest sezon teraz to szafek brakuje... Może niedługo jakaś wpadnie, wtedy będę chciał 2-3 razy w tygodniu się wybrać na dwóch kółkach.