Wpis z mikrobloga

@lexx23 jak mu nie dajesz pieniędzy to po co otwierasz gębę? W kręgu moich znajomych co mają jakieś quazi radykalne poglady ten temat to woda na młyn, choc żaden grosza nie dał na ten cel. Przestań toczyć jad i zacznij sam pomagać w taki lub inny sposób. Przestan skupiać się na niszczeniu innych. A tak poza tym to psy szczekają,a karawana jedzie dalej.
Zarzutka 8/10.
  • Odpowiedz
@burzovsky: Powiem tak, gdyby nie Owsiak nie było by większości zaawansowanych sprzętów w szpitalach, ale gdyby te pieniądze trafiły do innej organizacji która jest szanowana i nie okrada(bo w sumie tak to można nazwać, w końcu rajdy na dakar to nie pomoc) ludzi chętnych nieść pomoc, w tej chwili mieli byśmy w szpitalach wszystkich pod dostatkiem takich sprzętów, a przecież ich nadal brakuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@mcfox36: własnie o tym mówie. Ale tego wykopki nie widzo. Owsiak resortowe dziecko z tych zbiorek sobie zrobił sposob na zycie. I nie o to chodzi ze ja nie jestem za tym by pomagac ale jedno mi wytlumaczta na kiego on kupil se BMW X6 i inne auta? Chcesz pomagać to kup passata w tdi i też dojadziesz - tanio i wygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mnie w-------ą te małe pedały narzekające na Owsiaka. Ilu Polaków uzbierało tyle kasy na sprzęt dla dzieciaków co Owsiak? Pytam się ilu? Krytykują go tylko ci, co nigdy złamanego grosza nie dali na jakiekolwiek tego typu akcje, a nawet jeśli dały to był to jakiś j----y promil względem tego, co ten człowiek przez lata uzbierał. No ale najlepiej krytykować siedząc na chacie p---ą do góry i narzekać, że Owsiak to złodziej. Jak
  • Odpowiedz
To od razu podpisz formularz, że nie zgadzasz się żeby w przyszłości Twoje dziecko było leczone sprzętem fundowanym przez WOŚP.


@burzovsky: Ale ja przepłaciłem za ten sprzęt jak moje miasteczko rodzinne urządzało cztery koncerty z m.in. Peją i to miasteczko zebrało w tym roku kilka tysięcy złotych.
  • Odpowiedz