Wpis z mikrobloga

@lexx23: Możesz się z tym nie zgadzać i masz prawo do tego. Ja mam prawo wrzucić złotówkę do puszki, aby w szpitalu zobaczyć nowy sprzęt z serduszkiem i dla mnie to jest ok.
Z tego co wiem, nikt nie został skazany za jakiekolwiek malwersacje finansowe w tej fundacji(chyba że coś mnie ominęło), jest o wiele więcej fundacji na świecie które mają więcej za uszami. Nikt nie każe im dawać pieniędzy, Tobie
  • Odpowiedz
@lexx23: równie dobrze mogę powiedzieć: niech NFZ odda kasę ze składek które płacę co miesiąc, a nie korzystam z opieki zdrowotnej. BTW p.Owsiak nie zajmuje się biednymi dziećmi, tylko zakupem sprzętu dla szpitali.
  • Odpowiedz
@lexx23: Poza tym, taki jesteś w gębie mocny i tak mocno oczerniasz Owsiaka bez ŻADNYCH #!$%@? dowodów, to dlaczego nie potrafisz odpisać osobą które piszą o wyparciu się leczenia jego sprzętem?

Zmalau?
  • Odpowiedz
@lexx23: Republika TV ( )( )( )( )( )( )( )( )( )(
  • Odpowiedz
@lexx23: Jedyną osobą z którą rozmowa nie ma sensu jesteś Ty, bo nie dość że nie potrafisz podać źródeł swoich informacji to jeszcze nie potrafisz odpowiedzieć na zadane Ci pytania.

No i powołujesz się na materiał TV Republika, której redaktor na marszu niepodległości trzy lata temu wykrzykiwał "ZOSTAŁ PO NIM TYLKO SZALIK", gdy policja zabierała awanturującego się jegomościa.
  • Odpowiedz