Wpis z mikrobloga

#chadowyrayuuuu

zdaję se sprawę z tego, gdzie jestem, i pytania typu "czy to jest normalne"? są raczej retoryczne, ale… gościu 69lvl przynosi do pokoju swoje śniadania/obiady/kolacje i pakuje je do szafki na potem.

najgorzej, jak jednak ich nie wsadzi do półeczki tylko położy na nią śmierdzącego śledzia w sosie lub, jak wczoraj, kanapki z jajkiem i się roznosi zapach po pokoju. wynieś zgredowi nie mogę, gdyż ma pozwolenie na jedzenie w sali. dzisiaj lukam w szafkę i pierdykła cała tęcza zapachów niczym z otwartego przez rok Kubusia nagazowanego przez wyleżenie na słońcu (,)

całe szczęście, że dziś ma wypis, w końcu w pokoju będzie walić tylko fajkami ode mnie
rayuuu - #chadowyrayuuuu 

zdaję se sprawę z tego, gdzie jestem, i pytania typu "czy ...

źródło: comment_5QHiDpK6Ykdmo4zmrhfNZgd4wfWAUCsp.jpg

Pobierz
  • 6
  • 1
@nika612: zwyczajny oddział męski w szpitalu psychiatrycznych - cała gama chorób i zaburzeń. On ma z kolei jakiś problem z natręctwami, np. robi szurnięciami klapkiem 5 kroków w przód - obraca się na pięcie - robi szurnięciami… i tak w kółko. Serducho 100% zdrów: EKG norma, Echo norma, RTG norma. Bonus zdjęcie z nowoczesnym Siemensem RTG - nie wrzucałem wcześniej przez małą wartość contentu.
rayuuu - @nika612: zwyczajny oddział męski w szpitalu psychiatrycznych - cała gama ch...

źródło: comment_kxJ12GsB9WZGNyhneH1Nx783Ma6RTNo1.jpg

Pobierz