Wpis z mikrobloga

(!!!) Czytałem, że niezależni badacze dowiedli, że w szczepionkach zawarty jest obcy kod DNA (tak zwany deoxyribonucleic acid!!! - zawiera kwas!), który wnika przez osocze do szpiku kości i tam redystrybuuje swoje kopie do wszystkich tkanek, też do MÓZGU! Co ten KWAS robi? Zawiera nieczynne splątane geny z instrukcjami zakodowanymi przez komputery tajnego Wydziału Chemicznego Oddziaływania - sieć ośrodków badawczych powstała z rozkazu NWO nakładem sześciu miliardów dolarów!!! Chodzi o to aby za pomocą szczepień przeprogramować człowieka - zainkludować nam OBCE DNA, które w odpowiednim momencie zmieni nas w zombii (tzw. ludzi-krowy) całkowicie posłusznych kierownictwu NWO!!!
To już się dzieje - włoski lekarz i ceniony profesor Fiorello Onio został brutalnie zabity bo zdecydował się przerwać milczenie na temat ZOMBIE-DNA w szczepionkach!!! Został zakłuty parasolem przez agenta NWO. (zbanowany rok temu tag #zombiegate) sprawa cuchnie i zachacza o wikileas i pewnie pizzagate też.
Trzeba nagłaśniać to bo coraz więcej ludzi ginie!! Ja usłyszałem to wszystko od pewnego milionera, który nakazał zaczepić swoje dzieci preparatem koreańskim - najbardziej bezpiecznym, posiadającym ważne atesty.
Ludzie nie dajcie się !!!!

#afera #szczepienia trochę: #pizzagate
#wikileaks #csiwykop #nwo
  • 21
  • Odpowiedz
John Podesta zna kogoś kto zna kogoś kto był 230 km od miejsca w którym zabili tego Włocha 4 lata później - kolejne 100% dowody potwierdzone przez anonimowego pracownika FBI wychodzą na światło dzienne :)
  • Odpowiedz
@on24cm: Wiertarki udarowe rurami kanalizacyjnymi pełzną do salonów piękności żeby hakować prostownice do włosów i zmieniać kobiety w feministki. Tyle mniej więcej sensu co powyższe zdanie ma to co napisałeś.
  • Odpowiedz
deoxyribonucleic acid!


haha, tymczasem serio:
Szczepionki powstają zwykle w wielu procesach w których używane są różne linie komórkowe (małpie, ludzkie, czasem inne), pożywki (surowica cielęca), enzymy (świńska trypsyna) i różne związki chemiczne (formaldehyd, polisorbat 80, tiomersal, wodorowęglan aluminium, fosforan aluminium i inne). Jest dużo możliwości gdy coś może pójść nie tak i wkraść się mogą zanieczyszczenia. Wirusy w formie krystalicznej nie poddają sterylizacji podobnie jak niektóre bakterie wewnątrzkomórkowe w otoczce lipidowej czy
  • Odpowiedz
Wiem, że brzmi jak scifi - ale poniższe dla odmiany może każdy zweryfikować:

"Szczepionka przeciwko polio aż do 1981 r. była stosowana w krajach socjalistycznych, zawierała pochodzącego od małp wirusa wywołującego raka [..]
Podobną historię ma wirus RSV odpowiedzialny za zgony tysięcy dzieci, setki tysięcy hospitalizacji. Kiedyś nazywał się CCA (Chimpanzee Coryza Agent

http://szczepienie.blogspot.com/2015/09/sv-40-bialko-p53-szczepienia-polio-opv.html

@jast: @mehow80: @karoryfer: @SmieszkaMewa: @nigdyniemialemlepszegobrzucha2:
  • Odpowiedz
Wiem, że brzmi jak scifi - ale poniższe dla odmiany może każdy zweryfikować:


@Szczepienie: Ci producenci szczepionek to kretyni, powinni was wszystkich antyszczepionkowców już dawno wybić za pomocą swojej super tajnej broni umieszczonej w waszych ciałach w czasie szczepień 20-30 lat temu a JESZCZE tego nie zrobili :( Przecież wystarczyło tylko wydać wszystkim lekarzom tajny rozkaz destrukcji WSW - 12 12 i już po was.
  • Odpowiedz
@mehow80: pokaż co nieprawdziwego zacytowałem :]

Pisałem że wiem jak to brzmi :)

DNA SV40 zostało wykryte w ludzkim mózgu, kościach i płucach z nowotworami u dzieci i dorosłych, a także w 45% plemników od osób zdrowych.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9776222

"Światowa Organizacja Zdrowia zapowiada, że dzięki masowym szczepieniom polio będzie można za kilka lat całkowicie wyeliminować tak jak ospę, która zniknęła 25 lat temu. - Problem w tym, że doustna szczepionka przeciw polio,
  • Odpowiedz
nie trzeba wymyślać głupich deoxyribonucleic acid prawda jest lepsza:]


@Szczepienie: prawda jest taka że od 30-40 lat z powodów szczepień w Polsce zostało pozbawionych życia jakieś 30-40 milionów obywateli.
  • Odpowiedz
@mehow80: Zwiększa się liczba ludności, a także średnia długość życia co może tłumaczyć liczbę nowotworów wśród starszych jednak to nie tłumaczy narastającej liczby nowotworów wśród dzieci i dorosłych.
Co roku w Polsce prawie 100 tysięcy ludzi umiera na raka Zaistniałą interesująca koincydencja: Od czasu wprowadzenia szczepień w USA roczna liczba zgonów z powodu nowotworów zwiększyła się o 600% w bardzo krótkim czasie, także u dzieci . (W Polsce ponad 1000 dzieci
  • Odpowiedz