Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #banki #mbank

Jakiś tydzień temu pytałem Was o wzór karty w tym temacie. Karta przyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pic rel niżej, niestety robione kalkulatorem ale tak czy siak coś widać. Zawolam wszystkich komentujących i plusujących tamten wpis, tak jak obiecywałem.
Gratulacje @pepkodziobak !
Pobierz Killua - #glupiewykopowezabawy #banki #mbank

Jakiś tydzień temu pytałem Was o wzór...
źródło: comment_fikgUX1BvlC0c5aaxreIJFeo02UBzLou.jpg
  • 93
@yacolek karty debetowe z własnym wizerunkiem wydajemy tylko do rachunku eKonto m. Kartę możesz zamówić wybierając: Pasaż – Market – Karty do rachunków, gdzie wybierasz dany rodzaj karty :)

Pozdrawiamy

Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@sprite nie tylko karty kredytowe możesz posiadać z własnym wizerunkiem :) Wydajemy też karty debetowe, ale obecnie jedynie do rachunku eKonto m.

Pozdrawiamy

Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
karty debetowe z własnym wizerunkiem wydajemy tylko do rachunku eKonto m.


@ZespolmBanku: ( ͡° ʖ̯ ͡°) co za głupota, mam konto gdzieś od 2010 roku i wtedy jeszcze takich rodzajów chyba nie było, poza izzyKontem. Wtedy założyłem normalne eKonto jako poważny student, bo w sumie nawet nie było wyboru - na izzy byłem za stary :D A teraz widzę, że nawet śmiesznego nadruku nie mogę przez to
@yacolek,
przekształcenie konta na eKonto m jest bezpłatne. Jeśli jednak masz powyżej 25 lat to możesz skorzystać tylko z spersonalizowanej karty kredytowej.
Pozdrawiamy
Zespół mBanku
Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
Jeśli jednak masz powyżej 25 lat to możesz skorzystać tylko z spersonalizowanej karty kredytowej.


@tomwolf: 26 (,)

Pozdrawiam
yacolek
Piszę poprawnie po polsku. Zazwyczaj.
Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące sensu wszechświata, chociaż sam go nie znam.
@ZespolmBanku: aj nie tych smieszków zawołałem,

Pozdrawiam
yacolek
Piszę poprawnie po polsku. Zazwyczaj.
Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące sensu wszechświata, chociaż sam go nie znam.
@Szalony_Rozrabiaka: możesz miec kilka do jednego konta, sprawdź tylko w cenniku jakie są zasady. A jak nie chcesz dwóch, to obecną gubisz vel zastrzegasz i zamawiasz nową ( ͜͡ʖ ͡€) ale to kilka dni bez karty będziesz. Jak masz blik to przezyjesz :P