Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #banki #mbank

Jakiś tydzień temu pytałem Was o wzór karty w tym temacie. Karta przyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pic rel niżej, niestety robione kalkulatorem ale tak czy siak coś widać. Zawolam wszystkich komentujących i plusujących tamten wpis, tak jak obiecywałem.
Gratulacje @pepkodziobak !
Pobierz
źródło: comment_fikgUX1BvlC0c5aaxreIJFeo02UBzLou.jpg
  • 93
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sabtuzdeamon: Zgodnie z ich śmiesznym bardzo uznaniowym regulaminem Na karcie wizerunek nie mozę zawierać następujących elementów : "...blablabla... 14) zawierających wyrazy w języku innym niż polski,"
oraz
" 1) ogólnie znanych przedstawicieli Kościoła, polityki, sportu, muzyki, rozrywki, filmów animowanych (z wyłączeniem
zdjęć przedstawiających Użytkownika karty, jego rodzinę lub przyjaciół w towarzystwie wyżej w
ymienionych osób)"
@ZespolmBanku: jak mnie zachęcicie to moze przeniosę do Was swoje konto/założę drugie bo w bzwbk nie dają mi możliwości nadruku na karcie (,)
Chyba ze mógłbym miec u Was konto walutowe do zakupów na Ali (super powod bulwo XD) i do tego kartę z nadrukiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Atariauke,

kartę z własnym wizerunkiem wydajemy tylko do rachunku złotówkowego :( Ale rachunek walutowy prowadzimy za darmo :) Dodatkowo możesz bezpłatnie korzystać z naszego mKantoru, dzięki czemu zakupy na Ali mogą być jeszcze tańsze :)  Zapraszamy :)

Pozdrawiamy,

Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.