Wpis z mikrobloga

Nie sądziłam, że kiedykolwiek wrzucę tutaj jakąś rozmowę z #tinder, bo szczerze mówiąc jest to słabe straszanie, ale to... brak mi słów... Różnych ludzi można spotkać, różnych można poznać, nie spodziewałam się jednak tego... Serio można być aż tak zdesperowanym? Może desperacja to złe określenie, ale wiem jak to inaczej nazwać... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #stulejacontent #rakcontent #logikaniebieskichpaskow i może troche #logikarozowychpaskow


nicdwarazy - Nie sądziłam, że kiedykolwiek wrzucę tutaj jakąś rozmowę z #tinder, bo s...

źródło: comment_PCA1bd1JktUFJa5zgrbBQaoSlCuq1TWa.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schizotypowycynik: wiesz, wygląd i charakter nie zawsze idą w parze. Do tego wygląd można zawsze poprawić, z osobowością gorzej ;) Np. mój dobry kumpel poznał dziewczynę, fajna, ładna, sympatyczna, ale stwierdził, że za gruba o 5 kg i szuka dalej (sam modelem nie jest). Kopnęłam go w tyłek i powiedziałam, żeby ją zabrał ze sobą na siłke, bo może sama nie lubi, albo się wstydzi. Już kilka miesięcy są razem
  • Odpowiedz
@nika_blue: z powodu pięciu kilo nadwagi nie mogę chodzić w swetrach, niemniej dwie dziewczyny z Tindera miały chyba ze dwadzieścia kilo nadwagi. U jednej oblałem test "mamy zbyt odległe światopoglądy by w przyszłości się dogadać, więc żegnaj" (odpowiedziałemw stylu nie to nie, ale już zorganizowałem kolację, więc przyjdziesz, zjesz, podasz prawdziwy powód i usuwamy kontakty), drugiej nie spodobało się że jestem małomówny).
Zresztą Wiolka też była sześć lat temu gruba,
  • Odpowiedz
@Volt224: #logikarozowychpaskow, a tak serio, to konto załozone jakiś czas temu, długo nie uzywane, ostatnio z nudów poprzeglądałam chwile ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nicdwarazy to napsiz to,bo jednak 'zawracasz' Innym dupe,a tak będą wiedzieć,że akurat tą olać
A się dziwisz takimi rzeczami ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jak iść do miejsca gdzie podają jedzenie,a dziwić się,że ktoś ci
  • Odpowiedz