Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo Murki,
mam wymagające studia, V rok, cały czas otaczam się tymi samymi ludźmi. Jestem już powoli nimi zmęczony. Powoli zaczynam dostrzegać u siebie pierwsze oznaki "zaburzeń z grupy autyzmu", wycofanie społeczne, trudności w odczytywaniu emocji innych. Doszedłem do wniosku, że internetowe znajomości rozwiną moje umiejętności społeczne. Nie chce szukać kolegów, mam zajebistych #niebieskich przyjaciół, niestety 400km od miejsca gdzie wyemigrowałem na studbaze, więc z socjalizacją troche słabo. Założyłem #tinder. Niekoniecznie w wiadomym celu, z tym nie mam problemu. Nie szukam żony, po prostu nowych znajomości z różowymi. Może z którąś się uda. Przy like'owaniu dziewczyn selekcja pod względem wyglądu. Jestem #ladnychlopak, więc w 2 dni uzbierałem 50 match'y. I tu pojawia sie problem, nie umiem uprawiać smalltalk'u. Jak już wjedzie jakiś temat to nie mam problemu z dalszą rozmową, jest problem z jej inicjacją. Siema, co tam i nie wiem co dalej. Mam dużą wiedzę, ale wąskie zainteresowania zwykle niepodzielane przez różowe, słucham raczej niepopularnej muzyki. Jedynym tematem na który moge gadać godzinami to #ksiazki ale w tych czasach to niestety niepopularne hobby.

Pytanie do #rozowepaski : Czego oczekujecie od facetów na tinderze, bo raczej nie tego co faceci? Na jakie tematy lubicie rozmawiać?
Pytanie do #niebieskiepaski: Jakie macie strategie "zagadywania"?

#trocheprzegryw #zwiazki #zyciespoleczne
#anonimowewyznania z racji znajomych na wypoku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
OP: @creativ93: dzieki, właśnie na takie odpowiedzi liczyłem -.-
@monox12: dlaczego tak sądzisz? ze względu na profil ludzi zakładających tam konta? doświadczenia? wiele dziewczyn w opisie piszę, że nie szuka przygód tylko znajomości. @yahoomlody: nie jestem gościem, który gra w CSa. wolny czas poświęcam na edukację i sport, ale stałem się nieśmiały, wycofany. kiedyś taki nie byłem. wydaje mi się, że się odspołeczniłem przez kontakty cały czas z
@AnonimoweMirkoWyznania: edukację i sport? co rozumiemy poprzez to? jeśli poświęcasz KAŻDĄ (XD) wolną chwilę na sport to chyba nie są zainteresowania, których laski nie zrozumieją?

jak dla mnie to ten twój wpis to takie rasowe #!$%@? żeby się trochę poużalać i ci współczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @yahoomlody: imo po to są te wyznania, żeby sie wyżalić i poprosić o radę. współczucia nie szukam, szczerze to liczyłem bardziej na hejt. nie czepiajmy się słówek, chciałem w ten sposób raczej zakomunikować, że staram się nie marnować czasu na bzdury.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: xadereq

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jesteś ładny jak to określiłeś i do tego into sport w większości wolnych chwil, to profil na insta, foty ze sportu którym się zajmujesz, jakiś opis z zainteresowaniami i te sensowne różowe same się odezwą. Ja tak miałem, było to co prawda rok temu, ale to się raczej nie zmienia, nie musiałem nawet nic robić, wybierałem tylko której odpisać, a jestem przeciętny. Wbrew pozorom to czytanie wcale nie jest
Mucha: Porusz temat jakieś pierdoły, byle czego, co może Ci przyjść do głowy, widząc ją, ale w granicach grzeczności. Rzuć komplement. Spytaj się o to, skąd jest, czym się interesuje, byle co, byle na czymś złapać haczyk i rozkręcić rozmowę.

Zaakceptował: xadereq