Wpis z mikrobloga

jeździłem kiedyś takim samochodem, i wiem, jak one 'przechodzą' takie przeglądy.

A takie 5 letnie składane z dwóch? Na przeglądzie też nie będą w stanie tego sprawdzić to po pierwsze.


@Grzesiek_astronaut: Ja tylko mówię że uniemożliwienie jazdy (bo OC gdzie co rok płaci się praktycznie równowartość samochodu to prawie że uniemożliwienie) starych samochodów to nie jest rozwiązanie problemu, bo to tak jakby nazwać amputacje leczeniem złamanej nogi. No niby leczy ale
@Venzey: Zobacz w You Can Drive. Ja tam najtaniej miałem jako "młody kierowca do 30 roku życia" xD. Rozwala mnie to bo np. moja sąsiadka zdała prawko jak miała 18 lat, teraz ma koło 40 i uczy się jezdzić dopiero i płaci mniej za OC jak ja.
@szasznik: wyobraź sobie ze nie każdy jeździ pierdzikiem 1,1 na wsi gdzie ruchu praktycznie nie ma. Większe miasto = duzo większe OC. Ja płaciłem w tym roku za 1,5 11 letnie 750zl, a to tylko dlatego ze ubezpieczyciel wkręcił mojego ojca. Zrobiłem w tamtym roku 30k km bez żadnej stłuczki a tyle musiałem wybulić...