Wpis z mikrobloga

@mfind: Wszystkie dane poprawne (aż specjalnie poszedłem po prawko żeby poprawną datę wydania wklepać). Imię i nazwisko owszem, PESELu z zasady nie wpisuję nigdzie w Internecie. Zmienia to cokolwiek w wyliczeniach, że nie dałem numeru PESEL?

UPDATE:

@MagnaPomerania: Imię, nazwisko + PESEL pozwala na weryfikację danych w UFG i wtedy jest pewność co do wysokości zniżek. Jednak jeśli nie liczysz składki, bo się niedługo kończy to nie musisz go podawać, ale weź poprawkę, że składki mogą się różnić od ostatecznych :) Cena też w sporej mierze zależy od tego kiedy kończy się OC, jeśli jest zbyt bliska lub odległa data to ceny też skaczą. Najlepszy moment to 2
@rdy co #!$%@?? To ja sobie policzę ile wyszło by mnie teraz jakbym nie ubezpieczyl na współwłaścicielem, w tym roku za grande punto 1.4 z 2005 650 zł
@w__w: No 3k to trochę za dużo jednak nawet przy obecnych podwyżkach (zależy też o jakim mieście mówimy). Ile ostatecznie udało Ci się znaleźć ze współwłaścicielem?

P.S. Cena ubezpieczenia niestety nie ma nic wspólnego z wartością samochodu :/ Możesz płacić 2000 zł za auto warte 500 zł i 700 zł za auto warte 100 tys. zł.
@mfind Ubezpieczenie zakupilem z Wasza pomoca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyszlo cos kolo 1500, tyle ze w ratach i w sumie 1900. Zaciekawilo mnie jednak to, ze ubezpieczajacym jestem ja - na mnie jest umowa, a tylko przez dopisanie innego wlasciciela, a siebie jako wspolwlasciciela osiagnalem taka znizke... chore.
myślisz że ktoś jeździ 20 letnim trupem bo lubi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Venzey: Ja jeżdże 20 letnim trupem który przez ostatnie 40000 mnie nie zawiódł. Nie wiem co to za zasada, że wartość samochodu jest wprost proporcjonalna do zarobków bo swoje auto kupiłem za niecałe 2 pensje (choć i tak było drogie jak na ten wiek).
@w__w: Znajomo wyglądał nick, ale tyle privów, że nie zdążyłem zobaczyć, czy gadaliśmy wcześniej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Nieznane są wyroki ubezpieczycieli :P Dlatego zawsze wołamy na priv i później maglujemy 100 razy kalkulację, aby dobrać jak najtaniej.

To jeszcze raz podziękujemy za zakup u nas ( ͡ ͜(
@Venzey: Nawet nie zapytałem (lepiej późno niż wcale :P): u nas coś liczyłeś? A jeśli tak to chętnie sprawdzimy Ci tą kalkulację na priv żeby ogarnąć jak najtaniej :)
Powiedzcie mi ile przyczyn wypadków w Polsce wynika ze złego stanu auta? Stacje kontroli to od czego są?
Bananowe dzieci #!$%@?ą o "trupach" bo ich to nie dotyczy. OC na starego, albo matkę - polacko się pokombinuje i duma też będzie.
To jest zwykłe strzyżenie baranów. Trzeba na to patrzeć obiektywnie, a nie tylko zacieszać gębę jak głupi bo akurat udało się futro na karku utrzymać.

Niech #!$%@? lepiej te DARMOZJADY zadbają