Wpis z mikrobloga

ja 25lat zmieniam ubezpieczalnie z PZU na link 4 bo mam pełen asistance i jeszcze zapłacę 200zł mniej. więc jako tako podwyżki nie widze, nigdy żadnej szkody, płaciłem 850 w pzu teraz link4 650
@fegwegw: zmniejszone to ty masz coś innego, kochany rząd po raz kolejny robi z nas frajerów i jeszcze są tacy którym się to podoba, to że ty dostałeś kase na auto i OC od tatusia to nie znaczy że każdy tak ma
@kwaz1: nie ma podstaw do tego.. A) nie niszcza drog B) nie niszcza srodowiska C) nie tworza korkow D) jak nie umiesz ich omijac to lepiej sprzedaj auto
@Venzey: Obowiązku nie ma. :) ale jak biedota udaje wielkiego pana, co go stać na wielki wóz, to potem tak ma. O jak mi przykro. Jak Cię nie stać na samochód, to go nie kupujesz.
ale jak biedota udaje wielkiego pana, co go stać na wielki wóz, to potem tak ma. O jak mi przykro. Jak Cię nie stać na samochód, to go nie kupujesz.


@lavinka: Jaki wielki wóz kiedy za OC czasami płaci się równowartość samochodu?
@Venzey: Ja parę lat temu płaciłem 1200 zł za swoje pierwsze auto warte 1500-2000 zł. Nie miałem kogo dopisać, żeby mieć zniżki, więc przełknąłem wydatek. 5 lat później płacę 1500 zł za OC+AC (już po tych ostatnich podwyżkach) za auto wycenione na ponad 20k zł. Rok temu (przed podwyżkami) płaciłem 1200 OC+AC za furę wycenioną na 11k zł. I dodam, że żadne z tych nie było młodsze niż 9 lat. Podwyżki
@fegwegw: co ci tam szkodzi? prędzej tylko kierowcy który jest niepewny czy dojedzie do celu. Jak go nie stać na dobry samochód to sam na tym traci, nie inni. Bo co, zatrzyma sie na środku skrzyżowania? czy może masz ból dupy że młodzi w twoim wieku mają samochód a ty trzaskasz sie w autobusach?
Spróbuj zrobić tak jak ja. Tez rejestrowalem auto w tym roku Daweoo Nubira 2.0 LPG 2001 i najniższe OC wychodziło 3000. W ubezpieczalni Pani powiedziała że najlepsze rozwiązanie to PZU bo może podać że posiadałem od ilus lat skuter, albo przyczepke i dostanę 40 % pomimo że nigdy nie miałem żadnego skutera a PZU tego wogole nie sprawdza, a jeśli sprawdzi to mówi że wystarczy powiedzieć że wkradł się jakiś błąd ale