Wpis z mikrobloga

jak się patrzy na to co ta #!$%@? wyprawia, to aż chce się opuścić ten #!$%@?łek, ale kurde - tu jestem u siebie i tu bym chciał żyć, a nie zaczynać od zera w jukeju, mieszkać w sześciu, tyrać za minimalną i w ogóle być nie u siebie - byle jakie problemy, to zaraz znajdą kozłów ofiarnych.
tak źle i tak niedobrze.
wyjechać chyba tylko do jakiejś dżungli. albo kula w łeb.
Pobierz creed111 - jak się patrzy na to co ta #!$%@? wyprawia, to aż chce się opuścić ten #!$...
źródło: comment_hsrh1N1ZQumLXVXd4Ebb959EfMUWs6Vq.jpg
@Venzey Spróbuj zrobić tak jak ja. Tez rejestrowalem auto w tym roku Daweoo Nubira 2.0 LPG 2001 i najniższe OC wychodziło 3000. W ubezpieczalni Pani powiedziała że najlepsze rozwiązanie to PZU bo może podać że posiadałem od ilus lat skuter, albo przyczepke i dostanę 40 % pomimo że nigdy nie miałem żadnego skutera a PZU tego wogole nie sprawdza, a jeśli sprawdzi to mówi że wystarczy powiedzieć że wkradł się jakiś błąd
@theqkash U mnie była o tyle dziwna akcja że w systemie widziało że należą mi się zniżki pomimo że ich nie powinno być. Wyglądało to tak jakby PZU samo sobie mnie kiedyś do systemu dodało że już coś posiadałem więc nie powinni się przyczepić
jakiego wysokiego ryzyka ? Przecież to prędkość jest powodem wypadków.


@ziobro2: A raczej jej nagłe wytracenie, he he he. Nie twierdzę wcale, że co drugi trup się rozpada na 10 części w trakcie jazdy, zabijając kierowcę, pasażerów i rodzinę z 4 dzieci na poboczu. Ale nie możesz zanegować, że tak też się zdarza. Zresztą, od początku pisałem też o wpływie na środowisko, tj. nadmierny hałas, emisja spalin, wyciekające każdym otworem płyny,
Jestem #!$%@? ciekaw ilu z niektórych tu krzykaczy mogło sobie pozwolić na auto za 100 tys mając np. po 20 lat. Jestem studentem i raczej nie stać mnie na kupno nowego samochodu? Czy waszym zdaniem powinienem na studia, czy do dziewczyny dojeżdżać hulajnoga?
@revelatio: Przeprowadź się do Poznania to będziesz jeździć Tęczowym Rowerem według woli jaśnie panującego nam Jaśkowiaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mfind - człowiek się zaciekawi, sprawdza ceny a Wy już dzwonicie, mogliście na priv napisać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@belwarg: No jak podasz numer w porównywarce (nie jest wymagany) to wtedy dzwonimy z automatu i nie wiemy czy jesteś Mireczkiem, czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego zawsze wołamy na priv, aby obsłużyć priorytetowo :)

BTW może do Ciebie zadzwonić jednorazowo jeszcze 1- 2 ubezpieczycieli w sprawie wyliczenia składki, także bez obaw :)