Wpis z mikrobloga

Odnośnie zniknięcia Madeleine McCann i sugestii powiązania tej sprawy z braćmi Podesta:
http://www.thelastamericanvagabond.com/top-news/podesta-brothers-revealed/

According to Victurus Libertas:

Confirmed FBI Anon Information

One of our FBI insiders can confirmed the Intelligence community indicates John and Tony Podesta were in Praia da Luz, Portugal on May 3rd 2007– the day Madeleine McCann vanished.

The Podesta brothers were staying with a friend named “Clem.” Clement Freud, the grandson of psychopathology sex expert Dr. Sigmund Freud, who was known to be a pedophile. This is a quote from our insider: “Of greater interest is that fact that Freud owned a villa in Praia da Luz.”


Nie wiem na ile to legitne, ale wrzucam.

#pizzagate
F.....z - Odnośnie zniknięcia Madeleine McCann i sugestii powiązania tej sprawy z bra...

źródło: comment_kNyxk518qknrElrBEVsv2qmvg5Hfz6uA.jpg

Pobierz
  • 38
@Foliarz: wlasnie ten watek mnie wkurzal. Probowano obalic te teze argumentem, ze z maili Podesty wynikalo, iz byl w Portugalii kilka lat pozniej, ale nie wynikalo, iz NIE BYL w 2007! Przeciez w Portugalii mozna byc wiecej razy... chyba ;P Dobra robota ziom.
z maili Podesty wynikalo, iz byl w Portugalii kilka lat pozniej, ale nie wynikalo, iz NIE BYL w 2007! Przeciez w Portugalii mozna byc wiecej razy


@stara_koc: DOKŁADNIE!

Czyli najpierw robimy tezę, czyli np. że @stara_koc był na Marsie. I teraz przeglądamy jego wszystkie maile. Jeśli z nich nie wynika jednoznacznie, że nie był, to znaczy że był!

Żelazna logika, dobra robota ziom!
@jamtojest: no raczej Ty nie jestes logiczny.
Z rysopisow wynika, ze porywacze sa bardzo podobni do braci Podesta. Powstala teaz, ze to MOGA byc oni. Inne osoby mowia - nie, teza obalona, bo oni byli w Portugalii pozniej, co wynika z maili. Mi chodzi o to, ze jedno nie przeczy drugiemu. I ja nie mowie, ze to oni porwali Madeliene, ale ze nie mozna tego wykluczyc argumentem, ze oni byli tam
@Ostatni-zbieracz-prondu: ? Masz problemy z angielskim czy jak? Ok, pomoge.
Akapit mowi o parze irlandzkich turystow, ktora zglosila w 2013 roku, ze byla w czasie porwania w Portugalii w tym miejscu i widziala faceta niosacego dziecko. Pozniej jest opis dziecka i to, ze facet wygladal jakby nieporadnie niosl to dziecko i nie wygladal na turyste. A obok portret wykonany na podstawie opisu pana i pani Smith.
@stara_koc: No sam napisałeś że był jeden, a dwa portrety bo dwoje ludzi go widziało.

Widzisz, tak właśnie powstają teorie spiskowe. Wystarczy jedno kłamstwo lub przypadkowa pomyłka, a na jej podstawie buduje się całą intrygę. Jak na początku czytałem te rewelacje, to jako pewnik było podane, że Podesta BYŁ wtedy w Portugalii i że to są portrety DWÓCH ludzi. Jak się całość analizuje z takim założeniem, to faktycznie sprawa śmierdzi. Ale
@Ostatni-zbieracz-prondu: ale tego juz nie wiemy czy zobaczyli w tym samym momencie. Skad wziales te informacje? Dlatego napisalem

Jesli sie okaze, ze jednak bylo dwoch facetow a nie jeden (moze sie zmieniali?), to wszystko pasuje


i wciaz podkreslam tryb przypuszczajacy 'jesli'. Bo dopoki nie ma 100% dowodow, wszystko jest mozliwe. Wciaz nie pokazales mi gdzie u mnie ta 'zelazna logika'.
@Ostatni-zbieracz-prondu: xD okej, idac Twoim tokiem:
Another sighting of a man carrying a child that night was reported by Martin and Mary Smith, on holiday from Ireland.

jedno widzenie przez Martina i Mary. Nie przez panstwo Smith. Wiec mogly byc dwa widzenia - 2x 1 widzenie. Angielski zostawia tu dowolna interpretacje. Gdyby widzieli razem jednego mezczyzne, skad dwa rozne rysopisy? przeciez wspolnie by sobie pomogli przypomniec jak facet wygladal.
@Ostatni-zbieracz-prondu: niewykluczanie prawdopodobnych (mniej lub bardziej) rzeczy to osmieszanie sie? Spoko. Moge sie tak osmieszac. Jesli takie akcje kiedys moga uratowac chociaz jedno zycie lub oszczedzic komus cierpienia - warto i z przyjemnoscia bede sie osmieszal.