Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam sie ilu z was jest podobnych do mnie?
Nie bede pisal nie wiadomo ilu stron wiec sie streszcze.
23 lata, nigdy nie mial dziewczyny, nigdy sie nie calowal, nigdy nie byl na randce, na imprezy nie chodze (a w calym zyciu bylem moze na 2 imprezach), w wolnych chwilach siedze calymi dniami w domu przed komputerem bo w zasadzie nie mam zainteresowan. Tylko wykop i seriale. Jedynie na silownie chodze zeby troche ruchu zaznac i jedynym moim plusem jest moj wyglad bo z ryja i z ciala to wygladam calkiem ok.

W zasadzie to juz sie poddalem i przyzwyczailem sie do tego a takze pogodzilem sie z mysla na temat tego ze jestem po prostu kolesiem ktoremu nie jest pisane byc osoba towarzyska ktora wychodzi do ludzi albo ktora ma dziewczyne.

Pogodzilem sie z tym ze czeka mnie pracoholizm i wbicie czarodzieja.
I nie mowcie mi ze hurr durr mozesz zmienic wszystko uwierz w siebie bo nie wiecie w jakim stanie psychicznym jestem, jestem nudny jak flaki z olejem, nie mam zadnej osobowosci, jak z kims rozmawiam to sie trzese bo odczuwam lęki i w ogóle jestem wiecznie spiety itd. (chociaz biore antydepresanty od psychiatry to i tak #!$%@? mi one daja)

Ciekaw jestem ile jest tutaj osob ktora prowadza podobny styl zycia do mojego. Gdzie w telefonie jedynymi kontaktami sa mame i tate, a jedyne smsy jakie dostajesz to spam reklamowy.

Nawet nie probuje bawic sie w zadne tindery i inne rzeczy bo nie chce marnowac czasu dziewczynom ktore szukaja samca alfa a ja jestem #!$%@? strachliwa #!$%@? ktora nawet reke nigdy nie trzymala. Nudny jak flaki z olejem, bo calymi dniami nie robi niczego produktywnego.

#tfwnogf #gorzkiezale #przegryw #stulejacontent ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zastanawiam sie ilu z was jest podo...

źródło: comment_o72nrn4am9U5JpX0KonJAVFLbRa7g1t2.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: czytalem ostatnio duzo o zaburzeniach osobowosci, i z tego co piszesz pasujesz pod osobowosc unikajaca, jako, ze sam jestem #!$%@?, tylko, ze schizoidalna to w tej kwestii Ci nie pomoge. Mi zdanie ludzi po prostu powiewa, sram na wszelka krytyke i odrzucenie. Ludzi sie nie boje, u mnie #!$%@? inaczej dziala. Ja bym na twoim miejscu kierowal sie do psychologa/psychiatry, bo z tymi lekami to chocbys sie zesral to
  • Odpowiedz
Wiesz ze sa ludzie jeszcze gorsi? Prowadza takie "zycie" i mysla ze jest ok ze to tak wyglada.


@ulany: o matko jakie typowe polactwo. Sa "gorsi" ode mnie, to super xD Według mnie to oni są lepsi, bo nie mają takich problemów i nie zala sie na forach dla #!$%@? tylko zyja swoim zyciem i wielu na pewno sobie to nawet ceni. Ale jak jedynym sensem w zyciu jest zlapac
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbym przeczytał o sobie, tylko nie mieszkam z tatą i z nim nie mam kontaktu, czyli mam praktycznie tylko mame. No i bycie jedynakiem tylko dopełnia moje życie. W sumie też się z tym pogodziłem, jak powyżsi przede mną
  • Odpowiedz
MiłosnyMarzyciel: Mam tak samo jak ty. #!$%@?ę to i idę do psychiatry, niech mnie przeora lekami wzdłuż i wszerz, jak chcę przestać się bać i wyjść z cyklu apatia-depresja.
Najgorzej to jest jak pomyślę o przyszłości, strach i smutek. Skąd to się bierze, dlaczego nie mogę być normalny.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz