Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam sie ilu z was jest podobnych do mnie?
Nie bede pisal nie wiadomo ilu stron wiec sie streszcze.
23 lata, nigdy nie mial dziewczyny, nigdy sie nie calowal, nigdy nie byl na randce, na imprezy nie chodze (a w calym zyciu bylem moze na 2 imprezach), w wolnych chwilach siedze calymi dniami w domu przed komputerem bo w zasadzie nie mam zainteresowan. Tylko wykop i seriale. Jedynie na silownie chodze zeby troche ruchu zaznac i jedynym moim plusem jest moj wyglad bo z ryja i z ciala to wygladam calkiem ok.

W zasadzie to juz sie poddalem i przyzwyczailem sie do tego a takze pogodzilem sie z mysla na temat tego ze jestem po prostu kolesiem ktoremu nie jest pisane byc osoba towarzyska ktora wychodzi do ludzi albo ktora ma dziewczyne.

Pogodzilem sie z tym ze czeka mnie pracoholizm i wbicie czarodzieja.
I nie mowcie mi ze hurr durr mozesz zmienic wszystko uwierz w siebie bo nie wiecie w jakim stanie psychicznym jestem, jestem nudny jak flaki z olejem, nie mam zadnej osobowosci, jak z kims rozmawiam to sie trzese bo odczuwam lęki i w ogóle jestem wiecznie spiety itd. (chociaz biore antydepresanty od psychiatry to i tak #!$%@? mi one daja)

Ciekaw jestem ile jest tutaj osob ktora prowadza podobny styl zycia do mojego. Gdzie w telefonie jedynymi kontaktami sa mame i tate, a jedyne smsy jakie dostajesz to spam reklamowy.

Nawet nie probuje bawic sie w zadne tindery i inne rzeczy bo nie chce marnowac czasu dziewczynom ktore szukaja samca alfa a ja jestem #!$%@? strachliwa #!$%@? ktora nawet reke nigdy nie trzymala. Nudny jak flaki z olejem, bo calymi dniami nie robi niczego produktywnego.

#tfwnogf #gorzkiezale #przegryw #stulejacontent ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zastanawiam sie ilu z was jest podo...

źródło: comment_o72nrn4am9U5JpX0KonJAVFLbRa7g1t2.jpg

Pobierz
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: calkowicie rozumiem twoj stan, znam go na wylot, a jestem na wyzszym levelu niz Ty. Jesli chodzi o czarodziejstwo to wybralem droge ,,szwagra" if you know what I mean ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polecam, mi pomoglo. Tak to zaczynam terapie u psychologa. Nudny to w sumie nie jestem, mam wiedze na bardzo wiele tematow. Problemem jest tez to, ze na 99 procent mam osobowosc schizoidalna. Choc
**Wsydmizwlasnegokonta**: Szczerze to myślałem że tacy ludzie jak ja to jest jakiś ewenement, a te historie o #!$%@? na wykopie to albo przesadzone albo zwykłe heheszki. Ale też mam 23 lata, nigdzie całymi dniami nie wychodzę, dziewczyny nawet za rękę nie trzymałem, do tego grubas mieszkający z matką, bez wykształcenia (studia na polibudzie rzuciłem po 2 latach bo ponad moje siły były). Jeśli chodzi o pracę to tylko
przegryw: Ja mam tak samo - 29lvl. Pracuje z domu zatem wychodze tylko do marketu i na siłkę. W zasadzie już dawno pogodziłem sie ze swoim losem zatem skupiam sie na rozwijaniu w it i na pracy, która daje mi dobra kase, ktorej i tak nie mam na co wydawac (gry i nowe czesci do kompa az tak drogie nie sa)

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem Ci ze jakbym tego nie przeczytal na trzezwo to pomyslalbym ze napisalem to ja pod wplywem. Nie jestes sam. Wiesz ze sa ludzie jeszcze gorsi? Prowadza takie "zycie" i mysla ze jest ok ze to tak wyglada. Ty przynajkniej masz swiadomosc i mozesz cos z tym zrobic. Ze trudno jest? Mi o tym nie musisz mowic ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: mam tak samo.
przecież wszyscy mnie lubili w szkole, jestem wysoki i nie najbrzydszy, czemu tak skończyłem? bez kolegów, znajomych, dziewczyny, nikogo. nie wychodzisz- nie spotykasz nowych osób- nie masz szansy poznać jakiejś dziewczyny- w związku z tym czujesz się #!$%@? i jeszcze bardziej się izolujesz i koło się zamyka.

o co chodzi z tym czarodziejstwem?
SpienionyMirek: Też mam 23 lata i jeszcze do niedawna byłem na etapie,że da się coś z tym zrobić.
Próbowałem zaadaptować te bzdury typu kurs tańca,siłka,zagadywanie,tinder,wolontariat etc.
Wkładałem w to dużo serca i siebie,ale nikt tego nie docenia.
Teraz próbuję się przestawić na robienie rzeczy dla siebie: praca,studia,sport.
Trzeba się pogodzić,że nigdy nie będę miał ani dziewczyny ani dzieci.Czasem jest ciężko,ale nie każdy się do tego nadaje i powinien w to brnąć.
sadfrog: Jestem dziewczyną i też tak mam. Wychodze tylko na uczelnię i do sklepu, nie mam znajomych i wiem ze zawsze będe sama bo nawet nie znam żadnego faceta i raczej nie poznam. Jedyne co robię to siedzę przed komputerem. Jakie to zenujące xD Generalnie czekam tylko aż umrę i zakończę tę marną egzystencję.

Zaakceptował: sokytsinolop
MikroblogowaBaba: @wyjde_z_przegrywu: To,że robię wszystko źle to już wiem od dawna-pan ojciec mnie tego nauczył.
Jestem osobą lękliwą i boje się zaangażowania,odrzucenia i krytyki.
Chciałem zawalczyć o siebie i miałem na tyle motywacji by coś zmienić.
Włożyłem w te czynności duży ładunek emocjonalny wszakże walczyłem z fobiami w imię wyższego dobra.
Nic dobrego mnie z tego nie spotkało,więc się wycofałem.Poczułem się tak jak kiedyś,gdy odrzucili mnie rodzice i rówieśnicy.
Nie