Wpis z mikrobloga

Cześć,

Szukam dobrej duszy, która wskaże mi właściwy kierunku w nauce programowania.

Nie chodzi mi o siedzenie nade mną jak na korepetycjach, a o wykazanie punktów, którymi mam podążać.
Np. Zrób kurs javy -> jquery - angulara -> zrób taka i taką aplikację itd...

Większość znajdę w internecie. Tak, więc nie stanę się Twoim wielkim pasożytem czasowym.


#javascript #angular #programowanie #naukaprogramowania #kursy #wykopefekt #pomoc #pytanie #pytaniedoeksperta #15knamiesiac #frontend
  • 25
Dzięki za zainteresowanie.
Skończyłem kursy podstawowe javascript angular git na codechool i codecademy.
Czego powinienem sie jeszcze poduczyć, albo jaką apke napisać, aby to miało jak największy związek z późniejszą realną pracą w fronendzie?
@kaervek i właśnie o te konkretne projekty mi chodzi, bo nie sztuką jest przepisywanie wszystkiego, a przepisywanie tego na co jest zapotrzebowanie.


@wpogonizabordo: Nie patrzyłbym na początku pod kątem zapotrzebowania. Masz przepisać kilka projektów, żeby się nauczyć zrobić je od a do z, a nie żeby je sprzedać. Chodzi o to żebyś nie musiał wymyślać logiki biznesowej projektu tylko skupił się na jego implementacji. Może to być kolejna implementacja bloga albo
@wpogonizabordo:
jest kilka przykladow prostych appek

Pomodoro Timer
Quiz
Todo-list
Klon twittera/facebooka

Javascript -> ES6 -> Node -> Express.js -> Angular/React jak chcesz robic SPA
Javascript -> jQuery -> PHP -> Laravel/Symfony jak chcesz robic statyczne appki w PHP house
C# -> .net -> ASP MVC jak chcesz celować w UK
PHP -> Wordpress do eCommerce