Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, dzisiaj o mały włos nie rozmazał mnie na drodze kierowca #tesla (jadący bez autopilota czujników włączonych lub Bóg wie co jeszcze)
Czy naprawde nie można montować do samochodów elektrycznych czegoś co będzie imitowało dzwiek silnika albo #!$%@? dawało chociaż dzwięk z budy jak z Family Frost?
Tesla włączała się do ruchu do głównej ruchliwej drogi w Londynie z podwójnego skrzyżowania (schemat ciasnych, krótkich odcinków skrzyżowań podobny do Kraków) dlatego nie widziałem go przy przejściu i nagle poczułem delikatne dotknięcie na wysokości mojego kolana odwaracam się a tam #!$%@? kierowca Tesli tak samo przerażony tak jak ja bo nie wiedział czy mi coś zrobił bo też chyba mocno #poranek i nie ogarnął że przechodze przez ulice.
W Londynie Hybryd jest naprawde ogromna ilość, powiedziałbym że Priusów w Londynie jest więcej niż BMW z literką M na tylnej klapie w całej Polsce, Londyn jest głośnym miastem i ruchliwym niesłyszalne hybrydy których ledwo słychać szum opon to naprawde zagrożenie, zwlaszcza ze UK tzw "JayWalking" to standard i nie dlatego że ludzie łamią przepisy, tylko ulice są przeludnione i poruszanie się po nich jest utrudnione często.

#musk #samochody #motoryzacja #hybrydy #boldupy #londyn
A.....h - Ja #!$%@?, dzisiaj o mały włos nie rozmazał mnie na drodze kierowca #Tesla ...

źródło: comment_fXXs2DzKtwVIdxxeW7EleqCO7xVRRW7C.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@selzbun: poruszanie się wśród samochodów na słuch? A co to za bzdura. Dla niewidomego to żadna różnica czy elektryk czy nie. To kierowca ma uważać.

I to jest jeden z większych plusów ewentualnego upowszechnienia się elektryków - nagle przestałoby być tak głośno


@Elthiryel: ano właśnie. A problem kolizji z pieszymi? Kolejny argument za samochodami autonomicznymi, które zdążą zareagować.
  • Odpowiedz