Wpis z mikrobloga

@Bzyko: mojej sytuacji? to nie ja się żalę na mirko, że jakaś kobieta siedzi z nogami na kolanie kolesia i mi się to nie podoba, dopisując 100% #logikarozowychpaskow próbując tu wywołać jakąś gównoburzę. normalnie raczej nikt nie zwraca na to uwagi, wygląda jakbyś im zazdrościł
  • Odpowiedz
@Bzyko: podejrzewam, że gdyby to była jakaś seksownie ubrana laseczka, to by mi nie przeszkadzało. A tak, zdjęcie budzi we mnie jakiś niesmak, obrzydzenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@extralion: po raz kolejny głos rozsądku więc zapytam:

tylko "walory "estetyczne" czy również niewłaściwe zachowanie w komunikacji miejskiej powodują niesmak obrzydzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@Bzyko: z cyklu "zycie w polsce" : Zbigniew M. raz w komunikacji miejskiej polozyl lewa stope o 5 cm za daleko niz pozwala na to opinia publiczna. Zostal wykluczony ze spoleczenstwa. W polsce wciaz jak w lesie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bzyko a mi też się to nie podoba, oczywiście szkodliwość społeczna zerowa bo siedzi tylko na swoim miejscu, nie wiem, może to jakieś kompleksy albo #!$%@?? :D
  • Odpowiedz
@felixa: dokładnie, szkodliwość zerowa to prawda, tylko jakoś to tak nieestetycznie dla mnie wygląda, w sensie nieodpowiednio w komunikacji miejskiej a I komfort znikomy, chyba, bo przecież co ja wiem, wg mirko stujela ze mnie i nowość z dziś @Chcesz_Pomarancze: nie mam jajek...
  • Odpowiedz
@Bzyko:

nieestetycznie dla mnie wygląda, w sensie nieodpowiednio w komunikacji miejskiej

A co to jest jakiś savoir vivre komunikacyjny? Jej wygodnie najwidoczniej, jej facetowi to nie przeszkadza i zresztą nikomu innemu też nie. Tylko tobie, twoim "estetycznym zmysłom" i kijowi w twojej dupie.
  • Odpowiedz