Wpis z mikrobloga

Mirki grający w #bf1 na #ps4 .

Macie tak, że zmieniając broń na gadżet (wciskając przycisk w prawo na d-padzie) często włącza wam się maska gazowa? Błąd gry? Przypadłość występuje u mnie na nowiutkim padzie, który niedawno dokupiłem, i u brata na jeszcze nowszym padzie dodawanym do nowej wersji ps4 (slim).

Strasznie wkurzające!!!

Druga sprawa: MEDALE.

Też wam się zmieniały wcześniej mimo, że miały być aktywne jeszcze kilka dni?
Ostatnio mimo, że na stronie Companion jest wbity medal za granie Szturmowcem (który dostałem prawilnie), pojawił się ponownie do zdobycia w czasie gry... i go zdobyłem w sumie drugi raz. Bez sensu. Wyzerowało mi też wszystko co zdobyłem w jeszcze innym medalu. Tak będzie? Czy błąd gry?

I jeszcze jedno.

Zawiesza wam się czasami możliwość strzelania z broni głównej po reanimacji?? Mi się czasami to zdarza i myślałem, że patch to naprawi...ale dzisiaj znowu to samo. Po zmianie na broń dodatkową i ponownie na główną już się broń odwiesza.

#gorzkiezale #battlefield #battlefied1 #bf1
  • 3
@nofink: @gaim: @6acek: Kilka problemów było, ale wczoraj wyszedł duży patch. BTW u mnie największym problemem był brak możliwości wyjścia do menu głównego w czasie podsumowania zakonczonej rundy. Mozna tylko wyłączyć grę, albo w ekranie mapy nowej gry wyjść i przejść do MAIN MENU...

Dodajta mnie to pogramy w squadzie: mak220792