Wpis z mikrobloga

Czujecie? XD Gdy spojrzycie jakiejś kobiecie na tyłek, albo powiesz do ziomka że jest ładna, to ją molestujecie XDDDD

Idąc tą drogą, to powiedzenie ,,Cześć, chciałbym cię poznać. Wyjdziesz ze mną na kawę?" jest pewnie brutalnym gwałtem na ,,ofierze" tego typu zachowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rakcontent #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
T.....5 - Czujecie? XD Gdy spojrzycie jakiejś kobiecie na tyłek, albo powiesz do ziom...

źródło: comment_jY5exyaRx9tE094GKa1t5GjIQOzwIl75.jpg

Pobierz
  • 111
idąc tą drogą wybieranie partnerów względem wyglądu to też molestowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@diversion876: Względem wyglądu? A to ty śmiesz wybierać kobietę na podstawie wyglądu, a nie ze względu na jej wspaniałą duszę? ( ͡º ͜ʖ͡º) To nawet nie molestowanie. To już sadystyczny gwałt na brzydkich feministkach.

Gwałcisz je tym, że ci się nie podobają ( ͡° ͜ʖ ͡
@Tical25: jak spojrzysz na tyłek to nie nazwałbym tego molestowaniem, jeżeli ktoś pracuje z facetami którzy przez cały czas gapią się na tyłek/biust to bywa to męczące.
A jak do tego rzucają uwagami o testowaniu nowej pracownicy to jest to zwykłe buractwo.

Ja jak idę do pracy to moim celem jest siedzieć tam te 8 godzin i wykonywać swoje obowiązki i tego bym oczekiwał też od współpracowników. A nie komplementowania mojej
jak spojrzysz na tyłek to nie nazwałbym tego molestowaniem, jeżeli ktoś pracuje z facetami którzy przez cały czas gapią się na tyłek/biust to bywa to męczące.


@Heart: Jeśli ktoś nie potrafi żyć w społeczeństwie, to niech zacznie pracować jako programista-piwniczniak. Ludzie są ludźmi i mają ludzkie zachowania. Skoro nawet sądy dają mniejsze wyroki atrakcyjniejszym ludziom, to czemu mamy wymagać od zwykłych pracowników biurowych większego samoopanowania niż ma wymiar sprawiedliwości?
@Tical25: dlaczego fałszywym? dana osoba poczuła sie twoimi słowami urażona, wręcz molestowana i twoje zdanie odnośnie intencji w których wypowiedziałeś żart nie mają tu nic do rzeczy.

swoją droga, tak sobie myśle, że jakby faceci brali tak wszystko do siebie i dawali #!$%@? o kobiece humorki powstałe w wyniku różnic hormonalnych w zależności od cyklu menstruacyjnego, w sądach powstały by dodatkowe wydziały ds. znęcania nad mężczyznami.
dlaczego fałszywym? dana osoba poczuła sie twoimi słowami urażona, wręcz molestowana i twoje zdanie odnośnie intencji w których wypowiedziałeś żart nie mają tu nic do rzeczy.


@jokefake: Skoro to czy molestowałem kogoś czy nie zależy tylko i wyłącznie od odczuć rzekomej ofiary, to ja tym bardziej mogę się poczuć zaatakowany, gdy uznam że pozwanie mnie było bezzasadne. Przy czym ja sam uznaję czy zostałem zaatakowany i nie pytam żadnego sądu o