Wpis z mikrobloga

Czujecie? XD Gdy spojrzycie jakiejś kobiecie na tyłek, albo powiesz do ziomka że jest ładna, to ją molestujecie XDDDD

Idąc tą drogą, to powiedzenie ,,Cześć, chciałbym cię poznać. Wyjdziesz ze mną na kawę?" jest pewnie brutalnym gwałtem na ,,ofierze" tego typu zachowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rakcontent #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
T.....5 - Czujecie? XD Gdy spojrzycie jakiejś kobiecie na tyłek, albo powiesz do ziom...

źródło: comment_jY5exyaRx9tE094GKa1t5GjIQOzwIl75.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tical25: wiesz, w społeczeństwie jest dużo zachowań które są popularne ale nie znaczy to że trzeba je naśladować i tolerować.
Jak komuś przeszkadza to że ludzie stoją na całej szerokości schodów ruchomych albo wpychają się do tramwaju zanim pasażerowie wysiądą albo oddają śmieci w lidlu to też im powiesz żeby nie wychodzili z piwnicy? Przecież to są ludzkie zachowania i odruchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie
  • Odpowiedz
no powodzenia.


@jokefake: Ty zdaje się, myślisz o jakimś pobiciu albo nawet morderstwie. Ale to żaden sposób na zniszczenie komuś życia.

Są subtelniejsze i bardziej satysfakcjonujące sposoby.
  • Odpowiedz
@Heart: Tyle że my mówimy o patrzeniu się, a nie zastawianiu wejścia do tramwaju czy śmieceniu. Gdy na coś patrzymy to obiekt patrzenia, a nie my naruszamy czyjąś prywatność.

Dlatego skazuje się ludzi, którzy chodzą nago po ulicach, a nie skazuje się ludzi, którzy patrzą na chodzących nago po ulicach.
  • Odpowiedz
@Tical25: tak tak, wyrafinowana zemsta dur dur.
tylko troche ciężko ją uskuteczniać z dyscyplinarką i sądowym zakazem zbliżania.

chodzi o to, że molestowanie nie następuje gdy jedna osoba powie, że jest molestowana, a druga która dopuszczająca się pewnych zachowań ma właśnie taki zamiar, co potwierdzi. gdyby tak było, przykładowo łapanie za tyłek koleżanki/kolegi z pracy, przymus awansu za dupe i takie tam były by niekaralne, bo osoba dopuszczająca sie tego
  • Odpowiedz
no spoko, a teraz mi powiedz, gdzie jest granica między molestowaniem i czy ty, podobnie jak i jakas osoba obok ma ja wytyczoną w tym samym miejscu?


@jokefake: Granica jest tam gdzie jest granica nietykalności cielesnej i prawo do prowadzenia wyłącznie służbowych rozmów w miejscu pracy.

A patrzenie się na coś, czy rozmawianie o czymś w PRYWATNEJ rozmowie dwojga innych osób, zdecydowanie tej granicy nie
  • Odpowiedz
@Tical25: ale ja nie mówię o patrzeniu się na tyłek i karaniu więzieniem za to.
Mówię że ciągłe wgapianie się w pośladki i dekolt jest przejawem braku profesjonalizmu i utrudnia stworzenie w pracy skutecznego zespołu. I o tym że kosmate żarty w stylu "hehe tą nową pracownicę to bym przetestował co nie zbysiu" powinno się traktować na równi z mobbingiem.

Abstrahując już od tego że jest to po prostu przejaw
  • Odpowiedz
Mówię że ciągłe wgapianie się w pośladki i dekolt jest przejawem braku profesjonalizmu i utrudnia stworzenie w pracy skutecznego zespołu.


@Heart: Jeśli komuś aż tak to przeszkadza, to niech zmieni strój. A jak wymagany jest strój formalny, który udowadnia pewne części ciała, to niech kobieta zmieni pracę, skoro jest w firmie tym, czym striptizerka w klubie gogo.
  • Odpowiedz
@Tical25: nikt tu nie mówi o samym patrzeniu, a o patrzeniu i niewybredny sposób komentowaniu na głos, tego co się widzi.

gdybyś miał rózowego i szef jej nakminiał w robocie rzeczy 'o mirabelka ale bym cie j---ł w tej spódniczce, masz taki fajny tyłek, cho do biura coś ci pokaże hehe' to było by to molestowanie, czy nie?
  • Odpowiedz
nikt tu nie mówi o samym patrzeniu, a o patrzeniu i niewybredny sposób komentowaniu na głos, tego co się widzi.


@jokefake: Przecież tam jasno napisano o patrzeniu i prywatnej rozmowie.

gdybyś miał rózowego i szef jej nakminiał w robocie rzeczy 'o mirabelka ale bym cie j---ł w tej spódniczce, masz taki fajny tyłek, cho do biura coś ci pokaże hehe' to było by to molestowanie, czy nie?


Gdyby mówił to
  • Odpowiedz
@Tical25: Oh jak tu pięknie pasuje taki krótki komiks gdzie koleś patrzy się na dekolt kobiety a potem przychodzi do biura w spodniach z wycięciem... Niech ktoś coś!
  • Odpowiedz
No bo one mogą łazić w spodniach w których widać jej szparę, i z cycami na wierzchu, to ty jesteś j-----m gwałcicielem i zwierzęciem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Papasanbaba: Mogą, kto im zabroni? Jeżeli mówisz wobec niej nieprzychylne komentarze - nie jesteś gwałcicielem ale napastujesz ją lekko seksualnie. Jak nie możesz powstrzymać swoich żądzy seksu jak widzisz jakąś wyuzdaną kobietę to może powinieneś iść się leczyć.
  • Odpowiedz
@Madotsuki: Jak chodzisz pół naga to nie oczekuj że nie zostanie to zauważone, proste. Ja nie biegam z bydlakiem na wierzchu. A te twoje lekkie seksualne napastowanie to śmiechłem xD Jak będziesz z obsranym ryjem chodził to też prychnę i sobie to skomentuje, wtedy co będzie ci robił ? Obrażał uczucia religijne czy twój styl bycia ? xD
  • Odpowiedz
Jak nie możesz powstrzymać swoich żądzy seksu jak widzisz jakąś wyuzdaną kobietę to może powinieneś iść się leczyć.


@Madotsuki: Ja myślę że leczyć to powinna się osoba, która ma potrzebę ciągłego pokazywania swojej seksualności.

Dlatego leczy się ludzi biegających nago w miejscach publicznych, a nie tych którym takie coś przeszkadza. Im też powiesz, że muszą patrzeć gdzie indziej?
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: porównujesz wyuzdany ubiór do twarzy pokrytej gównem? Co to za c-----e porównanie? Sprawa jest prosta: jak widzisz nawet nagą kobietę - jak powiesz do niej coś związanego ze sferą seksualną (spojrzeć to i ja bym się spojrzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - idź się leczyć skoro nie potrafiłbyś kontrolować swoich żądz
  • Odpowiedz
@Madotsuki: W sensie mam tolerować nawet nagie kobiety na dworze ? xD Lewacka logika ci już na mózg padła ? W przestrzeni publicznej należy być ubranym, tyle. Facet jak i kobieta, dziecko czy dorosły bez wyjątków.
  • Odpowiedz
Ja myślę że leczyć to powinna się osoba, która ma potrzebę ciągłego pokazywania swojej seksualności.


@Tical25: to swoją drogą, chociaż jest duża szansa że taka osoba po prostu poszukuje atencji i tyle.

W sensie mam tolerować nawet nagie kobiety na dworze ? xD Lewacka logika ci już na mózg padła ? W przestrzeni publicznej należy być ubranym, tyle. Facet jak i kobieta, dziecko czy dorosły bez wyjątków.


@Papasanbaba:
  • Odpowiedz
Sprawa jest prosta: jak widzisz nawet nagą kobietę


@Madotsuki: Sam piszesz chłopie, otóż nie. Jak widzisz nagą kobietę w miejscu gdzie nie powinieneś jej widzieć to masz prawo nawet zacząć drzeć mordę że cie gwałci swoim cycem. Kobiety nie powinny pół nagie biegać i tyle, to zwyczajnie nie smaczne. I nie ma w tym nic seksistowskiego.
  • Odpowiedz