Wpis z mikrobloga

@spokoromek: Co do kokpitu to ja mam teorię że doszli do wniosku że taki kolor najmniej będzie męczył wzrok - podobny pomysł (choć wybór koloru dyskusyjny, ale się nie znam) przyświecał Rosjanom malującym wnętrza kabin starych MiG-ów na wściekle jasnoniebiesko.

@airfield_ops: ale tu też już sporo "glass", tyle że jeszcze w odsłonie CRT nie LCD - zegarowych wskaźników wcale nie tak wiele. Prawdziwa klasyka to jest tutaj:
klaun-szyderca - @spokoromek: Co do kokpitu to ja mam teorię że doszli do wniosku że ...

źródło: comment_O3h4QqsOQ37TyWFoqSvDE2SqfwmQ3q8a.jpg

Pobierz
@airfield_ops: jakis czas temu czytałem reportaż o DHLu w kontekscie transportu lotniczego. W zdjęciach brakowało właśnie kokpitu, bo ponoć reporterowi pozwolono robić zdjęcia wszędzie, byle nie tam - nie będziesz mieć problemów za takie wrzuty? ;>
@airfield_ops: Ah, źle zrozumiałem przekaz (pewnie przez późną godzinę). Jeśli o to chodzi, to najlepiej podpytać czego używają i na jakiej częstotliwości (u mnie swego czasu używali zwykłego radia - coś podobnego do tych których używają służby ratunkowe), więc raczej w internecie będzie ciężko coś takiego znaleźć.