Wpis z mikrobloga

Dla osób dla których nie działa player.pl (skrypt na oglądanie bez reklam):

TVN wprowadza system DRM od Google - WIDEVINE. Przez co każdy materiał jest w formacie .wmv który to ma 10 sek darmowe - reszte zakodowane. Wyciągnąłem sobie klucze do api, mogę dostać się do materiału, ale odkodować go na razie nie potrafię. Postaram się jakoś to wykombinować by działało - ale jak patrzę, bez 'zewnetrznego' software się nie obędzie, już tak łatwo z zakładką nie będzie można sobie streamować serialików.
Starsze materiały działają (nie wiadomo jak długo)

#tvnplayer #player #playerpl
  • 171
@Kemsan: Hej, tak jak juz pisalem rok temu super robota z tym skryptem, działał mi bezproblemowo przez długi czas, ostatnio jednak na każdym materiale mam failed to fetch - player przeprowadził jakieś aktualizacje?
@Kemsan: chyba mam problemy z mysleniem bo nie potrafie tego uzyc ¯\_(ツ)_/¯ dodaje skrypt jako link w zakladki odpalam film na player, otwieram zakladke ze skryptem do nowej karty i nic sie nie dzieje, tak samo na chrome jak na operze
@washington: Przeciągasz zakładkę na pasek zakładek -> wchodzisz na player.pl -> odpalasz coś co chcesz oglądać -> klikasz zakładkę -> w lewym górnym rogu pokaże się okienko do wyboru jakości -> wybierasz, klikasz play -> voila
@Kemsan: Mi bardziej chodzi o wyciąganie linka do materiału. Zawsze korzystałem z 3w1 z miniskrypt.blogspot.com ale autor jeszcze jej nie zaktualizował. Twoja działa. Dzięki!
@Kemsan: Mi teraz też działa przez zakładkę ale jak pisałem dało się tylko normalnie z reklamami obejrzeć, a klikając w zakładkę wywalało tamten błąd.

Czemu zakładkę usunąłeś ze swojej strony? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@jep4ka: Zgłoszenie DMCA od TVN'u. Wolę nie robić sobie niepotrzebnych kłopotów z racji takiej głupoty - dla swojego użytku sobie będę korzystał, ale nie udostepniał. Mogę to gdzieś "ANONIMOWO" na pastebin wrzucić, ale linku wciąż tu nie podrzucę
@jep4ka: W sumie - filmy na player.pl obecnie są w postaci HLS/DASH + DRM Widevine, dojście do mp4 nie jest trudne - android 2.X miał serwerowane video w postaci mp4 (czasy gdy nie było apki). Możliwość dojścia do mp4 poniekąd obchodzi drm - ale nie obchodzi w sumie żadnych zabezpieczeń. Plik mp4 można powielać bez problemu