Wpis z mikrobloga

Dla osób dla których nie działa player.pl (skrypt na oglądanie bez reklam):

TVN wprowadza system DRM od Google - WIDEVINE. Przez co każdy materiał jest w formacie .wmv który to ma 10 sek darmowe - reszte zakodowane. Wyciągnąłem sobie klucze do api, mogę dostać się do materiału, ale odkodować go na razie nie potrafię. Postaram się jakoś to wykombinować by działało - ale jak patrzę, bez 'zewnetrznego' software się nie obędzie, już tak łatwo z zakładką nie będzie można sobie streamować serialików.
Starsze materiały działają (nie wiadomo jak długo)

#tvnplayer #player #playerpl
  • 171
@Kemsan Przede wszystkim dzięki za super robotę! Do tej pory korzystałem i jestem max wdzięczny :)
W tej chwili na tvn playerze mam komunikat "TypeError: Failed to fetch" tak jak i @infoliniarzek. Chwilę temu brałem skrypt ze strony. Co robię źle, jeśli jemu działa a mi nie? :) / chrome
@Kemsan: Jak wyłączyć autoplay, żeby zmienić jakość? Kiedy klikam na skrypto zakładkę, pasek za szybko znika, żeby coś zmienić. Usunięcie i ponowne dodanie skrypto zakładki nie pomaga. Używam Google Chrome.
@matiazzz: Wrzuć sobie zakładkę na nowo, poprawiłem już.
@GrzeWho: Ten materiał z vod.tvp.pl - nie zadziała, nie ma dostepnego materiału w formacie mp4, na tę chwilę nie obsługuję materiałów nie mp4 - czyli dash/hls odpada.
Ipla nie ma wyboru jakości, bo nie mam czasu na dorobienie, ważne jest to by jakkolwiek można było pobrać i oglądać materiały
Cda dodałem, szczątkowo - ale dodałem
Filmy.to - nie będę tam grzebał, mocno
@Kemsan: na filmy.to wystarczy wejść w narzedzia developerskie i w zakładce network wpisać mp4 i jest plik, który można już bezpośrednio odtworzyć w przeglądarce. Nie można tego wykorzystać jakoś?
Co z 2?
@GrzeWho: Nie da się pobrać z network taba, to nie jest takie łatwe.
Co do drugiego - na vod.pl wszystko z playera jest ładowane inaczej, wejdź po prostu do materiału przez player.pl