Wpis z mikrobloga

dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + kasa z yt + kasa za reklamy dla innych.

uu wiecie, impreza wyszła więcej niż zakładałem więc kupujcie zeszyty, książki i koszulki aby mi starczyło na lot do Japonii w business class bo premium economy nie będę się tłuc, a własnej kasy nie chcę wydawać.

Pikczer relatywny + http://www.youtube.com/watch?v=FNAx_Q5nDek&t=4m13s
#gonciarz #polskiyoutube
Szanuje najlepszego polskiego biznesmena na youtube
Pobierz Nhfg45fffgg - >dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + k...
źródło: comment_r2F082AAPPJacHhnKRvQsUcdk4A2zBR2.jpg
  • 129
@peetee Absolutnie nie twierdzę, że to co zrobił jest złe. Natomiast sytuacja może rodzić następujące pytania. 1) Co się stało, że nagle koszty okazały się wyższe? Jak się umawiał? 2) Czy czyjeś (Patronite) pieniądze wydaje się łatwiej, mniej ostrożnie? 3) Czy finansowa wtopa była tak wielka, że nie mógł tego wziąć na siebie? 4) To ile on ma zysku na tych fantach że myśli że mu się wydatki zwrócą? 5) Czy on
@Nhfg45fffgg: mi gonciarz zbrzydł po tym jak infantylnie, prostacko, bez żadnej świadomości i głębokiej empatii(którą nie raz się chwalił), ani tym bardziej głębszej refleksji(której i tak niema i nigdy nie miał) potraktował temat "Lasu samobójców". Po prostu żenujące i obrzydliwe. Robi z siebie taką "miłą i fajną" postać ale tak naprawdę to taki sam egoistyczny zwyczajny człowiek jak każdy inny. Nie lubię tego całego kreowania siebie na idola. Żałosne. Tyle w