Wpis z mikrobloga

dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + kasa z yt + kasa za reklamy dla innych.

uu wiecie, impreza wyszła więcej niż zakładałem więc kupujcie zeszyty, książki i koszulki aby mi starczyło na lot do Japonii w business class bo premium economy nie będę się tłuc, a własnej kasy nie chcę wydawać.

Pikczer relatywny + http://www.youtube.com/watch?v=FNAx_Q5nDek&t=4m13s
#gonciarz #polskiyoutube
Szanuje najlepszego polskiego biznesmena na youtube
Nhfg45fffgg - >dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + k...

źródło: comment_r2F082AAPPJacHhnKRvQsUcdk4A2zBR2.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
ogólnie to nie znam nikogo kto by oglądał vlogi czy inne blogi jutuby lecpleje czy jak wy to tam nazywacie, więc wychodzi na to że ogląda go tylko młodzież z nadmiarem czasu


@peperepe: dokładnie tak jest, skoro ty nie znasz nikogo to znaczy że ogląda go tylko młodzież
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: ciekawe jaki jest koszt organizacji takiego eventu, z tego co wiem to np. w Krakowie ktoś mu załatwił salę na UJ więc wydaje mi się że 0 zł. Jak organizuje gdzieś w lokalu jak we Wrocławiu to chyba z pocałowaniem ręki właściciel przyjmnie kilkastet osób w poniedziałek które wygeneruje mu zysk.
  • Odpowiedz
@durielek Wystarczy że podobnie jak w przypadku z Intelem Gonciarz podpisał umowę na kilka filmów takich jak ten o światłowodzie a w barterze Orange będzie promować jego produkcję. Na czym tez zyskają bo im większy zasięg Gonciarza tym więcej obejrzy ich reklamówki.

I na tym dealu Gonciarz pewnie nieźle zarobił. Film z lasu i tak by powstał. Z hajsem od patronów czy bez niego...
  • Odpowiedz
wychodzi na to że ogląda go tylko młodzież z nadmiarem czasu


@peperepe: o #!$%@?, stary - Ty masz 13 591 akcji na wykopie w 9 miesięcy, więc należy odpowiedzieć sobie na pytanie - kto ma nadmiar wolnego czasu i go marnuje?
Prychłem z Ciebie Typie :D Pan dojrzały i Pan zajęty poważnymi sprawami i biznesami.
  • Odpowiedz
@rajet: tylko zwróć uwagę że pracuję na 4 monitorach, jeden mam do zabijania czasu - i błagam #!$%@? nie porównuj wykopu do nastolatków którzy relacjonują swoje życie na filmikach video
  • Odpowiedz
@peperepe: wiadomy - wykop większy rak.
A Ty największy, że będziesz oceniał to, że ktoś 10 #!$%@? minut dziennie przeznaczy na obejrzenie jego vloga i nazwiesz to nadmiarem czasu i jego marnowaniem.
Bo Ty pracujesz na 4 monitorach :DDD
Mam nadzieję, że chociaż przebija do Ciebie wizja żenady jaką prezentujesz.
  • Odpowiedz
już wracaj oglądać swoich lecplejerów gimperów czy innych gonciarzy xD


@peperepe: zaorane.jpg

4 monitory, #!$%@?
13 591 akcji
oglądanie vloga typa to marnotrawstwo czasu_

no elo, definicjo żenady :*
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg hehe bawił mnie ten post o tej pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłam wczoraj na tym spotkaniu, nie jestem jego fanką, ot ogladałam kilka filmikow, ale poszlam zobaczyć czy moje zdanie o nim pokrywa się z rzeczywistością. Gosciu jest od 5 lat na yt, na spotkaniu gimbusiarnia która z nim dorosła i za pieniądze z komunii mogła stać się na legalu Patronem, jakkolwiek głupio ta nazwa brzmi
  • Odpowiedz