Wpis z mikrobloga

dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + kasa z yt + kasa za reklamy dla innych.

uu wiecie, impreza wyszła więcej niż zakładałem więc kupujcie zeszyty, książki i koszulki aby mi starczyło na lot do Japonii w business class bo premium economy nie będę się tłuc, a własnej kasy nie chcę wydawać.

Pikczer relatywny + http://www.youtube.com/watch?v=FNAx_Q5nDek&t=4m13s
#gonciarz #polskiyoutube
Szanuje najlepszego polskiego biznesmena na youtube
Pobierz Nhfg45fffgg - >dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + k...
źródło: comment_r2F082AAPPJacHhnKRvQsUcdk4A2zBR2.jpg
  • 129
@Nhfg45fffgg ja mam cały czas wrażenie że te 30k to bait i reklama żeby przyciągnąć innych youtuberow i rozkręcić tego Patronite.
Tam mało kto jest w stanie ugrać chociaż 2k miesięcznie także tego...
@ziemniaczana_krolewna No tak, tylko rozmawiamy teraz o imprezie dla patronów i fanów. Wynajem sali konferencyjnej na 4-5 godzin kosztuje max 4 koła w Warszawie. Trochę więcej mogli zedrzeć z niego w Trójmieście. W Poznaniu 2k (znam cennik tamtego miejsca). Generalnie koszty organizacji tych spotkań mieszczą się w 20k łącznie a Gonciarz z patronite dostał 170k.
@Nhfg45fffgg: Dokładnie. Krzysztof Gonciarz to zlodziej i nierob. On to zarabia takie piniondze a ja musze z łopatom za 1500 robic. Jeździ po Azji tylko i nic nie robi i to niesprawiedliwe. #!$%@? zlodziej pewnie nakradl. Jakby nie on to miałbym wszystko a tak to on wszystko mi nakradnie i piniondze moje ida na niego a ja musze za 1500 z lopata #!$%@?. Jakby jego majatek podzielic to kazdy by po
@durielek Nie? Gdzie tak napisałem? Po pierwsze to koszt tych spotkań jest dużo mniejszy 20-30k za całość (zależy od zdolności negocjacji krzysia). Poza tym sam Gonciarz zadeklarował się że je zrobi jak tylko uzbiera się wystarczająco dużo hajsu na patronite. Więc o #!$%@? ci chodzi? Organizacja tych eventów to był cel na patronite. Reszta progów to jakieś śmieszne koszty a filmik z lasu samobójców zrobił w współpracy z Orange