Wpis z mikrobloga

dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + kasa z yt + kasa za reklamy dla innych.

uu wiecie, impreza wyszła więcej niż zakładałem więc kupujcie zeszyty, książki i koszulki aby mi starczyło na lot do Japonii w business class bo premium economy nie będę się tłuc, a własnej kasy nie chcę wydawać.

Pikczer relatywny + http://www.youtube.com/watch?v=FNAx_Q5nDek&t=4m13s
#gonciarz #polskiyoutube
Szanuje najlepszego polskiego biznesmena na youtube
Nhfg45fffgg - >dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + k...

źródło: comment_r2F082AAPPJacHhnKRvQsUcdk4A2zBR2.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@zebatykocur: co jest w tym slabego? xD Napisał że organizacja DARMOWEGO spotkania dla fanów którzy CHCĄ się z nim spotkać wyniesie go za dużo pieniędzy i jako że nie chce wprowadzać opłat (z szacunku do własnych fanów) poprosił o zainteresowanie się gadżetami. Postawił sprawę jasno i w #!$%@? uczciwie. Przecież nikogo do tego nie zmusza. Wam się w głowie nie mieści że ktoś może być po prostu uczciwy?
  • Odpowiedz
Do tego zauważyłem że wykopki to masochiści. Niby nienawidzą, hejtują, ale jakoś doskonale znają jego twórczość. NA #!$%@? GO OGLĄDACIE skoro was #!$%@??
  • Odpowiedz
Kamil Szajs musiał przez obrońców moralności usunąć konto na tubie, taką mu opinię wyrobili xD. Ale teraz musi pluć sobie w brodę, że nie zaczął żebrać później.
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: wynajęcie dużej sali konferencyjnej to nie są małe pieniądze. Zachęcił fanów do kupowania jakichś rzeczy przy stoisku żeby trochę odbić, co w tym złego? Nikogo nie zmusza, również Ciebie do oglądania i komentowania jego twórczości. Dlaczego najzwyklej w świecie nie zignorujesz jego filmików skoro Ci się nie podoba?
Sam nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale żeby od razu wylewać na niego falę hejtu i wyzywać od januszów biznesu? Robi
  • Odpowiedz
@peetee jest to słabe wizerunkowo. Osoba która dba o biznes powinna zwracać na takie rzeczy uwagę. Czy zadales sobie pytanie jak duży błąd popełnił kalkulukac koszty spotkania? Ile może sobie odbić na zysku że sprzedaży?
  • Odpowiedz
30k PLN to są słabe pieniądze jeśli żyjesz za granicą


@johny-kalesonny: dokładnie. Zwłaszcza w Tokio, które jest jednym z najdroższych miejsc do życia na świecie. a on oprócz życia tam jeszcze ma firmę, wynajmuje biuro i zatrudnia ludzi.
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: ale przecież nie zmienia bezpłatności występu, tylko sugeruje, że kasa się kończy. Przy takich kwotach musi mieć dokładnie rozplanowane co i jak, więc nie rozumiem zdziwienia. I to nie jest tak, że nie dołoży. JEśli będzie musiał to dołoży, ale sygnalizuje, że można go wspomóc - słowoklucz proponuje nie każe - to tym bardziej uczciwe z jego strony.
  • Odpowiedz
@zebatykocur: słabe wizerunkowo? Dla mnie słabe wizerunkowo byłoby gdyby zażyczyłby sobie pieniądze za wstęp. A tak wyjaśnił w filmiku problem i poprosił o pomoc i wyrozumiałość. To nie jest właściciel korporacji tylko jutuber na początku swojej działalności przedsiębiorczej. Przede wszystkim nie myli się ten kto nic nie robi. Pomyłki się zdarzają i takie jest życie. Jeszcze raz - uczciwie przedstawił fanom problem i nie wprowadził opłat za wejściówkę. To że poprosił
  • Odpowiedz
ogólnie to nie znam nikogo kto by oglądał vlogi czy inne blogi jutuby lecpleje [...] więc wychodzi na to że ogląda go tylko młodzież z nadmiarem czasu


@peperepe: Nie. To tak nie działa. Po prostu nie.
  • Odpowiedz