Wpis z mikrobloga

dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + kasa z yt + kasa za reklamy dla innych.

uu wiecie, impreza wyszła więcej niż zakładałem więc kupujcie zeszyty, książki i koszulki aby mi starczyło na lot do Japonii w business class bo premium economy nie będę się tłuc, a własnej kasy nie chcę wydawać.

Pikczer relatywny + http://www.youtube.com/watch?v=FNAx_Q5nDek&t=4m13s
#gonciarz #polskiyoutube
Szanuje najlepszego polskiego biznesmena na youtube
Nhfg45fffgg - >dostawaj 30k miesięcznie od gimbusów + miej własne firmy w Japonii + k...

źródło: comment_r2F082AAPPJacHhnKRvQsUcdk4A2zBR2.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: W sumie to zalogowałem się żeby wyjaśnić bo widzę że mamy tutaj bezcelowe obrażanie dobrego kolesia.
Na Patronite zgarnął 17k - to są pieniądze za które obiecał przyjechać do Polski i zwiedzić wszystkie obiecane miasta (oraz pewnie na kolejne kamery). Nie są to pieniądze do kieszeni na sranie w banie.
Gonciarz można powiedzieć, że jest firmą która bierze pieniądze na rozwój (w tym przypadku podróże, kamery oraz organizacje wydarzeń).
Skoro
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: jego filmy to masa truizmów i banałów... wszystkie, te beczki, stare materiały z tvgry i to najnowsze. To błahe przemyślenia które co ranka przechodzą przez głowę gościa srającego na kiblu. Typ z parciem na szkło, z ego podobnym do Leszke, który musi zaistnieć. Zresztą, mam wrażenie, że vlogerzy tacy jak on, którzy #!$%@?ą o dupie maryni muszą się zwyczajnie komuś wygadać, bo w realu nie mają komu... Nikt nie chce
  • Odpowiedz
niewiem jaka jest forma tych spotkan, czy sa naglasniane
ceny w zaleznosci od obiektu moga wyniesc nawet 20k za sale jesli mowimy o pojemnosciach 1k ludzi, pomijajac oczywiscie audio video i zarcie
  • Odpowiedz
dorośli ludzie nie mają czasu na jakieś vlogi, naprawdę

@peperepe: jak ktoś nie umie sobie ułożyć życia to rzeczywiście nie ma. Co to za z dupy argument w ogóle.
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: Hshahaha. Beka z wykopkuf co mnie hejtowali jaki on najlepszy na swiecie i co to nie on. A kasy mu jeszcze mało i zebrze wiecej. XD To chyba jest najgorszy vloger z duża kasa jaki jest na YT - nudne materiały robi.
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: ja nie trawie typa , żaden z niego biznesmen . Tylko zwyczajny oszust , jak cos sie obiecuje widzą to sie to spełnia , bo w końcu dzięki nim zarabia . Po drugie jego filmy nawet nie są śmieszne , nawet nie wnoszą nic pożytecznego . Dno totalne . Po trzecie on naśladował krytego i robił wszytko praktycznie co on tylko jego teksty zamieniał na swoje poziomu dna typu brykiety
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: Trochę smutne, że w kraju gdzie jest pełno ludzi ambitnych, posiadających majątek i uczciwych "szacunek" wzbudzają Ci co oszukują i kantują. Takie odzwierciedlenie Polskiego społeczeństwa to sejm i inne wyższe władze.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm ja mam sporo ponad 20 lat i przestałem go oglądać bo już nie dałem rady słuchać tych jego pseudo mądrości, które zaczął wyglaszac niedługo po rozpoczęciu vlogowania po polsku. Po drugie nie mam zamiaru klikać w te jego onetowe tytuły filmów. Po trzecie nie lubię zblizen na jego twarz jak je. Po czwarte opisane we wpisie zagranie jest słabe. Czy on do tego interesu dokłada? Za ile sprzeda tych fantów?
  • Odpowiedz