Wpis z mikrobloga

@Jelen_Maurycy: wiem, że stary temat ale to co udało mi się dostać łącznie z player.pl, chomikuj i dailymotion:

01. Kryminalne Gry - Zabójstwo Bosmana - cz. I.mp4
02. Kryminalne Gry - Zabójstwo Bosmana - cz. II.mp4
03. Kryminalne Gry - Zabójstwo Bosmana - cz. III.mp4
04. Kryminalne Gry - Złodzieje samochodów - cz. I.mp4
05. Kryminalne Gry - Złodzieje samochodów - cz. II.mp4
06. Kryminalne Gry - Handlarze narkotyków.mp4
07. Kryminalne
  • Odpowiedz
@ThorPL: prócz te odcinki z playera, które raczej powinny już zostać na stałe (miejmy nadzieje że nie usuną ich) to mam jeszcze z chomikuj, które widze że masz - prócz chyba jednego odcinka (Magdalenka). Mógłbyś mi, nawet tutaj napisać, które masz z dailymotion? Bo że tam są jakieś odcinki to nawet nie pomyslałem i raczej nie oglądałem :)

Po tym jak odszukalem pare odcinków z chomikuj odpuścilem już temat.
  • Odpowiedz
Odcinek Magdalenka to tak naprawdę

27. Kryminalne Gry - Antyterroryści.mp4

W niektórych przypadkach na chomikuj filmy są podpisane fantazją wrzucającego a nie prawdziwym tytułem.
Na dailymotion znalazłem taki kanał, skąd uzupełniłem część braków:
https://www.dailymotion.com/MixTvNo1

Szkoda, myślałem, że masz może coś więcej.

Ja pamiętam jak wiele lat temu oglądałem całą serię na player.pl i wtedy była tam większość odcinków, chociaż też nie wszystkie. Szkoda, że w międzyczasie usunęli.
  • Odpowiedz
@ThorPL: @Jelen_Maurycy:
Panowie czy dokopaliscie się do odcinka w spale ? Od 10 lat go szukam, dziś mnie naszło i z tego co widzę pozostaje białym krukiem. Jedyny urywek z tego odcinka znajduje sie w tytule Antyterroryści - Magdalenka. Ktos zapewne ma go na kasecie wideo, tylko kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marek321: niestety moja lista sie nie powiekszyla od tego czasu ani o pozycję. Mi ten odcinek o Spale utkwil w pamieci i tez drugi, o płatnym cynglu, którego zlokalizowali i okazalo sie ze wraca do domu jakby pracował w biurze, normalnie żona, dzieci itp.
  • Odpowiedz
@ThorPL: ja go nie oglądałem albo nie pamietam, z chcecia bym obejrzał. A masz moze rutkowskiego odcinek ze Szwecji po którym byla międzynarodowa afera.
  • Odpowiedz
@dotdot: Temat rzeka. Ja kiedyś pisałem do TVN, to odpowiedzieli mi że nie posiadali praw/licencji do niektórych odcinków dlatego ich nie ma. Zostają jacyś fani którzy mają to na VHS.

Według mnie TOP1 dokument Policyjny ever w PL. Chętnie bym też obejrzał Detektywa z Rutkowskim, bo ponoć też były dobre jazdy ale już raczej dużo reżyserki.
  • Odpowiedz
@RafDan: właśnie na głównej YT wyskoczył mi odcinek "celi nr.." i tam jest analogiczna sytuacja, co z kryminalnymi grami. Brakuje połowy odcinków. Co za firma ma licencje na te odcinki? Może jakby do nich napisał, to by wzięli i udostępnili je gdzieś xd a jak nie, to moim zdaniem np po XX latach kitrania materiałów audiowizualnych, te powinny przejść do domeny publicznej.
  • Odpowiedz
@TeKNoRbErT: jak to było kręcone z 20 lat temu, to tam może być taki problem, że tych licencji nikt nie ma, dlatego tego nie mogą pokazać. Uratować nas może jakiś fan który ma to na VHS lub DVD.
  • Odpowiedz