Wpis z mikrobloga

w warszawie chyba tylko taniej będzie w kebab kingu


@KrolMurzynow1: Bzdura. W Warszawie jest całe mnóstwo miejsc gdzie za 150 PLNów zjesz nie tylko coś pysznego, ale też dobrze wyglądającego.
  • Odpowiedz
@harborger: 150zł na osobę? To przecież cały miesiąc jedzenia. Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie. Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany. #pdk
  • Odpowiedz
  • 4
@harborger w wawie za kolację 100-150zł na głowę to raczej standard. Drogo to moim zdaniem na polskie warunki gdy cena Dania głównego jest już trzycyfrowa.
  • Odpowiedz
@geuze: @rdza: @advert: wracam wlasnie ze Lwowa. Byłem dwa dni. Stolowalem sie tylko w knajpach przy rynku i przez te dwa dni przejadlem max 150zl z mnóstwem wypitego alkoholu i kawy. Wiem, ze nie powinno sie porównywać Lwowa do Warszawy, ale przepaść jest kolosalna.
  • Odpowiedz
600zł za kolacje w #warszawa dla 4 osób

@harborger: 125 zł za osobę, to naprawdę aż taki hardcore? przystawka 10-20, danie główne 40-50 zł, deser 20, coś do picia lepszego niż woda też z 10-20.. no i już stówa pęka.
@advert a kto tyle zjada,jadam dość często na mieście w wawa i nigdy nje trzeba mi przystawki,a co dopiero deser
Ehh śmieszne
  • Odpowiedz