Wpis z mikrobloga

Na 4? Byłby powód do narzekania, gdyby to było na dwie. Ale 150 / os. już z napiwkiem w jakiejś porządnej restauracji to nie jest nic specjalnego, a powiedziałbym nawet że znośna cena.
  • Odpowiedz
kto tyle zjada,jadam dość często na mieście w wawa i nigdy nje trzeba mi przystawki,a co dopiero deser

Ehh śmieszne


@vasil: Wiesz, mozna isc na kebaba za 12zl i sie #!$%@? a mozna tez isc z kims posiedziec, zjesc przystakw, glowne i deser i nie #!$%@? ze "mi nie trzeba".
Wiadomo ze nie trzeba i nie umrzesz z glodu nie jedzac przystawki i deseru ale nie o to chodzi
  • Odpowiedz
@callmemiro jak nie. Przecież chodziłem nawet do klubów gdzie drink jest po 35 i sra się każdy,że to dużo,a wątpię by Ti byli tacy co wydają tyle
A więc wydając na alko 30 to na jedzenie wydając 120? Nawet jedząc indyjskie jedzenie z pieca tandoor czy sushi zestawy w top miesjach albo wręcz stek z gorącego kamienia nie wydałem tyle, a to kur dobre jedzenie
No ja..
  • Odpowiedz
@vasil: Ja tez chodzile, i mysle ze za 60-90zl spokojnie mozna zapewnic sobie zarcie i picie na wieczor. Chodzi mi jedynie o to ze twierdzenie ze nie trzeba przystawki i deseru jest niezbyt prawdziwe.
Jak ide z kobita i ze znajomymi np 2 4 osoby i siedzimy w damym miejscu poltorej czy 2 godziny to na poczatku wezmie sie te 3 przystawki na 4 osoby, pozniej glowne a na koniec
  • Odpowiedz
@deroo xD ja pier wydumane pawiany, gdzie w restauracji że słów food, mająca najwyższe odznaczenie pierwszej gwiazdki w prestiżowym przewodniku Michelin , gdzie najmniejsze, składający się z trzech momentów, to koszt 185 zł za osobę. Więc to w sumie top,więc wszystko ponad to przeplacanie, bo nie ma tam w sumie nic ponad to co się inni dają za mniej
  • Odpowiedz
@vasil: OMG to tak samo ty jestes wydumanym pawianem bo na #!$%@? wydawales 50zl za danie glowne jak rownie dobrze mogles sie #!$%@? kebabem za 12zl? I przeciez nie trzeba wtedy przystawki ani deseru!!!!
A wlasciwie to mozna kupic pol kilo kielbasy w tesco za 7zl i tez sie #!$%@? w dpumi i nie trzeba deseru xD
  • Odpowiedz
@callmemiro ale to jest bez sensu,bo twoje stwierdzenie nie odnosi się do jakiejkolwiek skali, a cena winna byx czymś podyktowana i #!$%@?, że pułap jest taki w wawie piszą tylko ci, którzy serio chcą ba pokaz i mało to ma wspólnego z przełożeniem na jakość czy nawet smak. Porównalem to do najwyższej skali jakości w Polsce,a Ty walisz z cenami, wykopowa logika
  • Odpowiedz