Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy Hilary Clinton to jest jakaś porażka, ja myślę że to amerykańskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów z Partii Republikańskiej to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłam moją rodzinę, moje życie prywatne, moją skrzynkę mailową, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 213 czy 228 głosów elektorskich, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Trump. Bush was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Trump, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Hilary Clinton zbezczeszczono, że ten człowiek ma 30 tysięcy maili wykasowanych o jodze, a nie do Sorosa, że te federalne #!$%@?! powtarzam federalne #!$%@?! Federalne #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po paru dniach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do Białego Domu. Będzie was Trump ruchał w dupę, będzie was Trump #!$%@? dymał tak, jak was Bush nie dymał. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Donald śmieć, zniszczy was. Sarah Palin, Mike Pence, telewizje Fox News będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, amerykańscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żyła #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony do Kanady i będę się z was #!$%@? amerykańskie frajery śmiała, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? trumpowskie wybrali. Nie na Clinton, nie na Tima Kaina, tylko na jakieś #!$%@? Johnsonów, Żydów w dupę #!$%@? #!$%@?, na Trumpów #!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta #!$%@? Ameryka. Przez taką #!$%@?ę USA, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Amerykanów, garstka Amerykanów, dzisiaj to jest 58 milionów osób, może 59. Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? USA nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w Walmarcie i karta z debetem, to wy #!$%@? Amerykanie, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? głosowały na Donalda Trumpa niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-amerykanami jesteście. Dobranoc.
  • 1